×

TPMS Steelmate DIY TP-70

TPMS Steelmate DIY TP-70

Система моніторингу тиску і температури в шинах, або просто TPMS (Tire Pressure Monitoring System), попереджає водія про відхилення параметрів тиску від норми, витоку, а також перегрів.

Безкоштовна доставка!

Читати даліShow less
4 150 грн.
Посилання:
DIY TP-70
Бренд:
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Steelmate DIY TP-70 - це набір з 4 автономних датчиків тиску і температури, які встановлюються на колеса, і інформаційного блоку з дисплеєм (вставляється в прикурювач), на який виводяться показники датчиків. Всі датчики сірого кольору, як і легкосплавні диски. Швидка «зроби сам установка» (DIY розшифровується як Do It Yourself, в перекладі - «зроби це сам») дозволяє встановити систему самостійно, для цього не потрібно їхати на шиномонтаж або володіти спеціальними навичками. У комплекті є все необхідне для її установки. Варто відзначити, що після монтажу шини зазвичай не вимагають перебалансування.

Steelmate DIY TP-70 дозволяє збільшити безпеку при водінні. У разі відхилення значень від норм, наприклад, при зміні температури або тиску, прилад миттєво сповіщає про це, що дозволяє водієві адекватно і своєчасно реагувати на ситуацію. Пристрій може контролювати тиск і температуру кожної шини. Це попередить водія про будь-якому, що виходить за рамки нормального, значенні.

DIY TP-70 вчасно попередить про витік в шині (розрізняє швидку і повільну витік), надмірному тиску в шині, перегрів шини, а також про низький заряд батареї і збої в роботі датчиків. Крім основного призначення, модель дозволяє заощадити паливо, знижує знос шин, ну і найголовніше - допомагає запобігти ДТП і аварійні ситуації, пов'язані з розгерметизацією шин або неоптимальним рівнем тиску в них.

Ще одна особливість системи - наявність змінного елементу живлення датчика, захисної конструкції датчиків, і латунних гайок, які не вступають в хімічну реакцію і не «закисають» на ніпель шини. Це властивість було випробувано на ринках інших країн протягом останніх 10 років.

Не варто нехтувати можливістю контролювати тиск і температуру в шинах автомобіля під час руху. Деякі країни ввели на законодавчому рівні обов'язкову наявність системи моніторингу тиску та температури в шинах в автомобілі. TPMS від Steelmate дає зелене світло безпечному руху транспортного засобу.

Технічні характеристики:

датчик:
Робоча частота: 433,92 МГц.
Напруга елемента живлення: 3 В.
Робоча температура: -20 ° С ~ +60 ° С.
Діапазон вимірювання тиску: 0 ~ 3,5 бар.
Значення високого тиску: 3,3 бар.
Значення низького тиску: 1,7 бар.

дисплей:
Робоча частота: 433,92 МГц.
Робоча напруга: 12 + 3 В.
Робочі температури: -40 ° С ~ +85 ° С.
Одиниця атмосферного тиску: 1 бар = 100 К Па = 1,02 кгс / см².

Читати даліShow less
Деталі товару
DIY TP-70
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
2 інших товарів в цій категорії:

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти