×

Система контролю тиску в шинах TPMS Philips GoSure TS60i

Система контролю тиску і температури в шинах TPMS Philips GoSure TS60i

Читати даліShow less
2 945 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
TS60IC1
Бренд:
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені2
Опис

Система контролю тиску і температури в шинах TPMS Philips GoSure TS60i

Система контролю тиску в шинах Philips GoSure TS60i призначена для завчасного виявлення зниженого тиску в колесах автомобіля. Цей незамінний помічник вчасно покаже, з точністю +/- 0.1 бар, поточний тиск у всіх чотирьох шинах. Більш того система вимірює і температуру в шинах з точністю +/- 3 градуси Цельсія. Найголовніше, що немає необхідності постійно самому оцінювати тиск в шинах, система TPMS автоматично сповістить водія при неприпустимому зниженні тиску, а також вкаже в якому саме колесі воно знизилося. З такими можливостями легко можна своєчасно виявити прокол або інше ушкодження покришки.

Для відображення параметрів в головному блоці системи GoSure TS60i є яскравий дисплей, який не сліпне навіть на яскравому сонці. Вбудована в основний блок літій-іонна батарея дуже надійна і витримує високу температуру тривалий час, а значить можна не турбується за пристрій навіть якщо воно проведе весь день під сонцем. Бездротова система заряджається від сонячної енергії і може провести в режимі очікування до трьох тижнів. А інтелектуальний алгоритм автоматично введе систему в сплячий режим, коли це необхідно.

Датчики тиску, які встановлюються в колесо мають надійне джерело живлення з терміном служби 5 років, але зазвичай реальні значення перевищують розрахунковий термін служби. Це означає, що система контролю тиску в шинах (TPMS) прослужить довше середньостатистичного терміну служби самої покришки.

Точне відстеження тиску і своєчасні оповіщення

Надійне відстеження температури і тиску в шині

Виробники шин рекомендують регулярно перевіряти рівень тиску, проте багато водіїв роблять це тільки при видимих ознаках спуску, коли вже надто пізно. Тиск може серйозно знизитися, перш ніж шина втратить форму. Система Philips GoSure TS60i вимірює тиск в шинах з точністю до 0,1 бар і температуру з точністю 3 ° C. Це означає, що ви відразу помітите витік повітря з шини, що знизить ймовірність аварії через низький тиск в три рази.

Миттєве сповіщення при витоку повітря з шин

Причиною безлічі пригод на дорогах стають спущені або проколоті шини, що найчастіше викликано недостатнім тиском в шинах. Щоб уникнути цієї проблеми під час поїздки слід відстежувати тиск. При виявленні витоку повітря проста у використанні система Philips GoSure відразу ж сповістить вас про це, а індикатор на РК-дисплеї покаже, яку саме шину потрібно підкачати.

Попередньо налаштовані високоякісні датчики з простим підключенням

Високотехнологічні системи освітлення Philips відомі у всьому світі вже більше 100 років. Автомобільна продукція Philips розробляється і вдосконалюється у відповідності зі строгими вимогами (включаючи норми ISO), що забезпечує постійне дотримання високих стандартів якості. У комплект системи Philips GoSure TPMS входить чотири датчика тиску з низьким енергоспоживанням, які відповідають найвищим стандартам якості ISO / TS16949. Попередньо налаштовані внутрішні датчики автоматично встановлюють з'єднання з передавачем GoSure, що робить систему простим у використанні рішенням типу plug-and-play.

Бездротовий дисплей на сонячній батареї - 3 тижні роботи без підзарядки

Бездротова система контролю тиску в шинах Philips оснащена вбудованим акумулятором з живленням від сонячної панелі, що забезпечує 3 тижні роботи в режимі очікування.

Надійні батареї датчиків прослужать 5 років

Датчики Philips, що встановлюються в шини, оснащені високоякісними батареями, термін служби яких становить до 5 років з розрахунку використання системи щодня протягом 2 годин; статистика підтверджує, що термін служби Philips TPMS зазвичай перевищує термін служби шини.

Вбудована термостійкий батарея

У спекотні літні дні салон автомобіля може сильно нагріватися, тому система контролю тиску в шинах Philips GoSure оснащена високоякісним літій-іонним акумулятором, стійким до високих температур навколишнього середовища. Можна залишити систему в автомобілі під яскравим сонцем на весь день і не турбуватися про функціональності пристрою.

Інтелектуальний сплячий режим для економії енергії

Система контролю тиску в шинах Philips GoSure автоматично переходить в інтелектуальний сплячий режим для економії енергії.

Відстежуйте рівень тиску і температуру в усіх шинах

Системою Philips TS60i надзвичайно легко і зручно користуватися. ЖК-дисплей з яскравим підсвічуванням відображає температуру і рівень тиску у всіх чотирьох шинах одночасно.

Характеристики:

 • Тип сигналу: Звуковий / світловий сигнал
 • Автоувімкнення / автовимкнення: Так
 • Варіанти зарядки: Сонячна батарея, micro-USB
 • Дисплей: FFSTN
 • Робоча температура пристрою: -20 ... + 70 ℃
 • Точність тиску: До +/- 0,1 бар
 • Тип датчиків: Внутрішні
 • Робоча температура датчика: -40 ... + 105 ℃
 • Технологія: TPMS
 • Точність температури: До +/- 3 ° C
 • Оповіщення про витік повітря (час): Миттєво
 • Ємність батареї дисплея: 250 м * Ач
 • Відображення контенту: Тиск, температура, оповіщення
 • Ємність батарей датчиків: 200 м * Ач
 • Діапазон контролю тиску 0-8 бар
 • Тип: TS60i

Гарантія 12 місяців.

Читати даліShow less
Деталі товару
TS60IC1
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

 • Доставка:
 • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
4 510 грн.
TPMS Steelmate DIY TP-70 Система моніторингу тиску і температури в шинах, або просто TPMS (Tire Pressure Monitoring System), попереджає водія про відхилення параметрів тиску від норми, витоку, а також перегрів....
1 інших товарів в цій категорії:
4 510 грн.
TPMS Steelmate DIY TP-70 Система моніторингу тиску і температури в шинах, або просто TPMS (Tire Pressure Monitoring System), попереджає водія про відхилення параметрів тиску від норми, витоку, а також перегрів....

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти