×
Нещодавно переглянуті
Нічого нема

DRL (Денні ходові вогні)

Денні ходові вогні (ДГЗ, DRL, фари денного світла) - це світлові прилади полегшують видимість транспортного засобу в світлий час доби. Дослідження по використанню ДГЗ які проводяться з 1970 року засвідчили, що вони підвищують рівень безпеки при пересуванні на 100% краще, ніж штатний ближнє світло в т.ч. drl, так само ефективніше по енергоспоживанню.

Згідно з правилами дорожнього руху водії повинні їздити з увімкненими фарами вдень за містом з 01 жовтня по 01 травня, оптимальним буде застосування ДГЗ, запитаєте чому, та тому що при при використанні фар денного світла економиться електроенергія, а з фарами ближнього сильно сідає акумулятор і хоча і незначно, але збільшується витрата палива.

Ще одна перевага ДГЗ в тому, що при пуску двигуна автомобіля денні вогні включаються автоматично, що виключає можливість забути включити їх і надалі не пояснювати інспектору ДПС чому порушуються правила дорожнього руху.

Нові ДГЗ відрізняються міцністю завдяки металевому корпусу (іноді зустрічаються і в пластиковому корпусі - це бюджетні моделі). У нашому магазині Диліжанс ви можете купити денні ходові вогні з оптимальним числом діодів і різного типу і розміру, які комплектуються блоками розпалу й додатковим кріпленням.

Світло діодів соствляет в температурному діапазоні від 4300 до 7000 кельвінів. Сила сету складає від 500 до 800 кд найоптимальніший показник, який і не світить тьмяно і не сліпить водія машини, зустрічної смуги. Ми можемо Вам запропонувати купити денні ходові вогні 2-х видів штатні під певний вид автомобіля і універсальні, які підходять до всіх марок.

В Європейських країнах використання денних ходових вогнів при аналізі виявилося настільки практично, економічно і безпечно, що з 2011 року автомобілі які виготовляються на ринок Євросоюзу вже випускаються з вбудованими ДГЗ

У нашій країні не все нові автомобілі укомплектовані DRL але в цьому немає особливої проблеми так як ви можете придбати їх у нас і встановити самостійно або на спеціалізованих СТО.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти