×
Фільтр
Price
-
Бренд
Нещодавно переглянуті
Нічого нема

автомобільні динаміки

На сьогоднішній день кожен шановний себе автолюбитель прагне до створення комфорту в своєму автомобілі. Однією з переваг є акустична система, яка сприяє звучанню музики у Вашому автомобілі, купити яку можна прямо зараз.

Першим і найголовнішим пріоритетом отримання якісної музики є автомагнітола, так як від її основних характеристик залежить якість звучання, яке буде виходити з колонок.

Більш детальну інформацію про них можна отримати в розділі « Автомагнітоли » на сторінці інтернет магазину «Диліжанс», а зараз ми більш детально зупинимося на акустичній системі.

При виборі акустичної системи Ви повинні визначитися, яка якість звучання хотіли б отримати при прослуховуванні радіо або улюбленого альбому. Якщо для Вас не важливо «концертне звучання» Ви можете придбати в інтернет магазині «Диліжанс» акустичні колонки коаксіальні, вони встановлюються, як правило, в місцях призначених базово для них.

Вартість таких колонок значно нижче компонентної акустики. У динаміках такого типу один роз'єм, який з'єднує їх з підсилювачем або безпосередньо з автомагнітолою все частоти динаміка (висока, середня, низька) знаходяться в одному корпусі. Коаксиальная автоматична система характеризується середньою якістю звучання і має один з плюсів легкість в установці.

Якщо Ви хочете отримати більш високий рівень звучання частот, то Ви можете зупинитися на компонентної акустичної системі. Система цього типу забезпечить Вам гарний навіть можна сказати високу якість прослуховування.

Компонентна акустична система складається з декількох складових (динаміків) які в автомобілі можуть встановлюватися в різних місцях (двері, торпеда, стійки лобового скла, в задній частині салону автомобіля біля скла заднього виду).

В обов'язковому порядку система цього типу оснащена кросовером який фільтрує частоти і сабвуфером який розширює їх діапазон. Встановлювати компонентну акустичну систему рекомендується на спеціалізованих СТО.

В інтернет магазині «Диліжанс» Ви зможете купити автомобільні динаміки з доставкою в будь-який куточок України.

І остання рекомендація від фахівців нашого інтернет магазину «Диліжанс» при виборі акустичної системи враховуйте систему, яка буде відповідати розмірності салону Вашого автомобіля адже саме від цього залежить якість прослуховування улюбленої музики в дорозі.

Автор матеріалу Олена Михайлова (063 808 59 05)

Читати даліShow less

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти