×

Моторне масло Aral SuperTronic LongLife III 5W30 1л

  • Моторне масло Aral SuperTronic LongLife III 5W30
  • Обсяг: 1 л.
  • Синтетичне моторне масло
  • В'язкість (SAE): 5w-30
Читати даліShow less
197 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
20478
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Високотехнологічне низькозольний моторне масло, яке було спеціально розроблено для нових моделей дизельних і бензинових автомобілів концерну VW (VW, Audi, SEAT, Skoda) з 2005 модельного року, - як з подовженим інтервалом заміни Longlife Service так і без нього. Технологія Aral Low SAPS гарантує максимальний ресурс сажових фільтрів дизельних моторів. Економить паливо. Гарантує максимальну захист від зносу.

Читати даліShow less
Деталі товару
20478
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
531 грн.
Напівсинтетичне масло TOTAL QUARTZ 7000 10W-40 Energy, розроблене для всіх бензинових і дизельних двигунів. Високі антіізносние характеристики навіть при високих навантаженнях. Відповідає вимогам всіх автовиробників.
171 грн.
Моторне масло Total Quartz INEO ECS 5W30 1 (л) - розроблено для дизельних двигунів Peugeot і Citroën. Продовжує термін експлуатації фільтр сажі. Покращує дію фільтра твердих частинок і збільшує його термін служби.
1 693 грн.
Повністю синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів автомобілів VW-Audi Group, починаючи з 2000 модельного року, згідно з приписами виробника техніки.
369 грн.
Mobil Super 3000 Formula LD 0W-30 - це синтетичне масло з високими робочими характеристиками для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів. В'язкість: 0W30 Літраж: 1 л.
172 грн.
Оригінальне моторне масло Ford Formula F 5W-30 1L cінтетіческое моторне масло з високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує збільшення терміну служби двигуна. Сприяє скороченню шкідливих викидів в...
110 грн.
Напівсинтетичне масло TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, розроблене для всіх бензинових і дизельних двигунів. Високі антіізносние характеристики навіть при високих навантаженнях. Відповідає вимогам всіх автовиробників.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти