×

GPS Marker M70 - GPS маяк

М70 - це оновлений маяк із серії маркерів.

Читати даліShow less
3 582 грн.
Посилання:
GPS Marker M70
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

У порівнянні зі своїм попередником М70 має велику перевагу. Тепер можна буде отримувати дані з координатами в будь-який час, коли цього захоче користувач. Якщо раніше потрібно було чекати координати поки не спрацює один з будильників, включати режими Пошук, Авто або зменшуються переодичность відправки координат, але при таких налаштуваннях термін дії роботи батарей вистачить чи на тиждень. Завдяки новим чіпам і антени маяк М70 став меннее енергоємним і тому значно збільшився період автономної роботи.

Наприклад в режимі Сон час автономної роботи збільшено до 3-років, а якщо скомандувати маячки відправляти повідомлення раз в тиждень, то заряду вистачить і на всі 8 років. У режимі Чекаю, коли маяк буде завжди на зв'язку працювати можна буде протягом 20 днів - у разі чого можна буде завжди поміняти режим і настройки під свої цілі і потреби.

Основні нововведення торкнулися наступного:

 • Підвищення точності розташування за рахунок використання системи ГЛОНАСС і GPS
 • Оновлення прошивки через GPRS, а не як раніше через спеціальний кабель
 • Маяк повідомляє власника про низький заряд батарей. Замість вказівки вольтажа, тепер можна дивитися заряд у відсотках
 • Збільшення терміну автономної роботи до 3-х років
 • Автоматична настройка часу і часового поясу, тобто будильник НЕ буде дзвонити на годину пізніше або 2 годину раніше і не потрібно встановлювати часовий пояс смс-командами.
 • SMS повідомлення про низький балансі.
 • Можливість встановити 9 будильників.

Налаштовується Маркер М70 досить просто:

 1. активуйте маяк, для цього потрібно натиснути кнопку і покласти його GPS антеною до неба (наприклад, на підвіконня);
 2. зареєструйте свій номер телефону в якості номера телефону господаря. Щоб це зробити, потрібно після того, як світлодіод блимає по дві короткі спалахи, зателефонуйте з Вашого мобільного телефону на номер, вказаний на картці в коробці;
 3. дочекайтеся відповідних SMS повідомлень з підтвердженням реєстрації телефонного номера власника;
 4. поставити GPS Маркер на об'єкт спостереження, відправивши GPS / ГЛОНАСС антену в небо.

500

режими:

«СОН» - найекономніший режим. Пристрій виходить на зв'язок раз на добу на 5 хвилин, протягом якого можна відправляти будь-які команди. У такому режимі М130 зможе працювати 3 роки, при виході з "сну" раз в тиждень, термін роботи від батарей збільшується до 8-ми років. У режимі "Сон» не здійснюється пошук координат.

«ЖДУ» - режим, який відправляє координати за запитом користувача. Пристрій постійно працює і час автономної роботи обмежена 20-ма днями.

«ОХОРОНА» - в цьому режимі активовано датчики руху і визначення GPS / ГЛОНАСС координат. При відсутності руху маркер, «прокидається» раз в день на 5 хвилин і надсилає свої координати в СМС. При початку руху, GPS Маркер також «прокидається» і відразу відправляє СМС «Увага! Початок руху! ». Потім GPS Маркер, визначає свої координати, надсилає їх власнику у вигляді СМС, чекає команд власника протягом 5 хвилин і засинає.

«ПОШУК» - цей режим призначений для оперативного визначення місця розташування об'єкта. Координати відправляються кожні 15 хв.На мобільний телефон користувача і на моніторинговий центр.

Докладне керівництво по додаванню і налаштування Маркера М70 на моніторинговому сервері можна подивитися тут .

У комплектацію входить:

 • маяк GPS Marker
 • SIM карта
 • комплект батарейок CR123
 • детальна інструкція російською мовою
 • інструкція "Швидкий старт"
 • двосторонній кріпильний скотч
 • пластикова картка покупця
Читати даліShow less
Деталі товару
GPS Marker M70
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

 • Доставка:
 • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
3 600 грн.
GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.
6 інших товарів в цій категорії:
3 213 грн.
Пристрій призначений для моніторингу рухомих об'єктів в режимі реального часу і дає можливість контролювати місцезнаходження, напрямок і швидкість руху, а також параметри об'єкта спостереження. Одна зі сфер...
1 295 грн.
Персональний GPS-трекер Sho me TR09 застосовується як для моніторингу транспортних засобів, так і для контролю за дітьми, літніми людьми, співробітниками. Може використовуватися для забезпечення безпеки.
3 591 грн.
GPS маяк Marker M80 - це мініатюрний автономний охоронно-пошуковий комплекс, котрий є подальшим розвитком свого популярного попередника GPS маяка М70. GPS маяк M80 дозволяє визначати координати об'єкта не тільки за...
3 600 грн.
GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти