×

GPS / GSM пошуковий маяк Starline M15

GPS / GSM пошуковий маяк Starline M15

Читати далі
4 050 грн.
Посилання:
Starline M15
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Star l ine М15 GPS-Глонасc є мініатюрним пошукової маяк. Пошуковий маяк можна використовувати для точного відстежування місцеположення легкового і вантажного автомобіля, неводного транспорту, для супроводу вантажу. Малі габарити пристрою і харчування від власного живлячи, 8,5х5,2х2,3 (ШхДхВ см), дають можливість покласти його в портфель, сумку дитині. Оповіщення про місце знаходження об'єкта буде від силаться на телефон за коштами СМС з 16 цифрами координат або з фрагментом карти і розташування.

Малі габарити маяка і відсутність необхідності підключення до постійного харчування дає велике поле варіантів, куди можна заховати маяк, наприклад вшити в сидінні. Маяк майже весь час перебуває в «сплячому» режимі, в якому він не випромінює GSM хвиль, тому його неможливо знайти за допомогою GSM- сканерів.

У маяку Star l ine М15 конструктивно передбачений вбудований мікрофон, що допомагає зорієнтуватися по звуку, який розносяться навколо шуканого об'єкта. Наприклад, звук сирен, гудків автомобілів, стукіт по дверях гаражів, якщо машина стоїть в відстійнику. Маяк герметичний, водонепроникний, за рахунок чого голоси людей через мікрон можуть бути важко помітні.

Маяк автоматично контролює баланс Sim карти і батареї. У разі малого балансу або заряду буде про це повідомляти.

Вбудований датчик нахилу-переміщення призначений для нерухомих об'єктів охорони. Припустимо їдучи у відпустку ви його включаєте і маяк починає сповіщати тоді, коли автомобіль рушив з місця, коли не повинен був.

Деякі моделі автомобілів частіше викрадають з метою розбирання та подальшого перепродажу. У таких випадках ми радимо купувати кілька маяків, щоб навіть в разі знаходження і відключення одного з маяків, інші сповіщали про місцезнаходження.

Характеристики
Вбудований датчик переміщенняВстроенный датчик перемещения є
вбудований мікрофонВстроенный микрофон є
Глонасс є
визначення температури є
Відстеження через інтернет немає
Режим отримання посилання на карту в SMS є
Точність визначення координат, слабкий сигнал (м) до 500
Точність визначення координат, типово (м) 2,5-5
Покращений прийом сигналу (A-GPS) є
живлення
Можливість підключити до зовнішнього джерела живлення немає
Тривалість автономної роботи до 2-х років
Ємність елементів живлення (мАг) 3000
Контроль розряду батарей є
Робоча напруга зовнішнього живлення (В) 8-33
Тип батареї CR123A
загальні властивості
Вага з елементами живлення (г) 110
Гарантія 3 роки
Захист від води є
Робочий режим температури (° С) від -40 до +60
Розміри Ш x В x Т (мм) 85 x 52 x 23
Країна виробник Росія

Комплектація:

  • центральний блок
  • дві батарейки (встановлені в маяк)
  • інструкція
Читати далі
Деталі товару
Starline M15
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
6 інших товарів в цій категорії:
1 295 грн.
Персональний GPS-трекер Sho me TR09 застосовується як для моніторингу транспортних засобів, так і для контролю за дітьми, літніми людьми, співробітниками. Може використовуватися для забезпечення безпеки.
3 600 грн.
GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.
3 213 грн.
Пристрій призначений для моніторингу рухомих об'єктів в режимі реального часу і дає можливість контролювати місцезнаходження, напрямок і швидкість руху, а також параметри об'єкта спостереження. Одна зі сфер...
3 591 грн.
GPS маяк Marker M80 - це мініатюрний автономний охоронно-пошуковий комплекс, котрий є подальшим розвитком свого популярного попередника GPS маяка М70. GPS маяк M80 дозволяє визначати координати об'єкта не тільки за...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти