×

Багатофункціональна гідравлічна рідина BMW ATF Dexron II

Багатофункціональна гідравлічна рідина для автоматичних коробок передач і сервоприводів (ГУР) виключно для автомобілів BMW.

Читати далі
203 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
81229400272
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис
Гідравлічна рідина для автоматичних коробок передач і гідравлічних зчеплень, для яких передбачені автоматичні трансмісійні рідини ATF типу Dexron D. Забезпечує навіть у важких умовах експлуатації і при значних перепадах температур бездоганну роботу гідравлічних приводів. Підходить також в якості гідравлічної рідини для систем, які працюють в дуже важких умовах.

Характеристики:

  • Обсяг: 1л.
Читати далі
Деталі товару
81229400272
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
9 інших товарів в цій категорії:
230 грн.
Повністю синтетичне моторне масло. Новітнє моторне масло розроблено ексклюзивно для BMW для новітніх дизельних двигунів випуску з 2007/08 року. Розроблено для забезпечення оптимального терміну служби фільтру сажі в...
170 грн.
Оригінальне моторне масло BMW High Power Special ідеальний вибір для найсучасніших двигунів автомобілів BMW, яке розроблено з урахуванням унікальної технології BMW.
288 грн.
Концентрована охолоджуюча рідина для всіх автомобілів BMW і Mini. Антифриз BMW Kuehlerfrostschutz зеленого кольору, концентрат - оригінальна концентрована рідина для автомобілів БМВ, температура спалаху близько 120...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти