×

Пульт керування магнітолою у підсклянник автомобіля Terra LUX

Пульт керування магнітолою у підсклянник автомобіля Terra LUX

Читати даліShow less
848 грн.
Посилання:
Terra LUX
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Пульт керування магнітолою у підсклянник автомобіля Terra LUX

Якщо Ваша автомагнітола підтримує керування зовнішніми кнопками, але самих цих кнопок в автомобілі немає, то цей пульт Вам буде дуже доречним. Погодьтеся, набагато зручніше робити управління автомобільною мультимедіа системою із зовнішнього пульта, ніж відволікатися на сенсорну панель магнітоли, особливо під час руху автомобіля. Переключити пісню, змінити гучність або відповісти на телефонний дзвінок можна одним натисканням кнопки на пульті. Це зручно і до того ж підвищує безпеку водіння.

Кнопки на пульті можна самостійно запрограмувати за допомогою магнітоли на найактуальніші для Вас команди. При натисканні на кнопки пульта відбувається їхнє підсвічування. Пульт Terra LUX оснащений ручкою, що обертається, повертаючи яку ви змінюєте гучність звучання магнітоли.

Важливою особливістю даного пульта і те, що з управління магнітолою пульт задіює радіо хвилі, а чи не інфрачервоний сигнал, як у пультах дистанційного управління. Тому немає необхідності пристрою знаходиться на видимій прямій лінії з магнітолою, сигнал приймається з будь-якого положення рульового колеса (немає зникнення сигналу і мертвих зон на відміну від ІЧ пультів). Комплект включає пульт (управління мультимедіа і навігація з гучним зв'язком) і блок приймача, який підключається безпосередньо до магнітолі.

Пульт керування встановлюється в підсклянник автомобіля та має свою власну нішу. Тим самим Ви можете продовжувати використовувати вільне місце підсклянника для побутового дріб'язку.

Живиться пристрій від 2-х батарейок ААА (міні пальчик, в комплекті не йдуть)

Приймальна частина пульта підключається до магнітола наступним чином:

  • - Червоний провід: +12В
  • - Чорний провід: маса
  • - Синій та білі дроти: вхід KEY1 та KEY2 на магнітолі

Комплект поставки Terra LUX :

  • Пульт на кермо
  • Приймальна частина пульта
  • Інструкція (англ.)
Читати даліShow less
Деталі товару
Terra LUX
Огляди
Коментарів немає

Залиште відгук

  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Фото
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
7 інших товарів в цій категорії:
595 грн.
Пульт керування магнітолою на кермо автомобіля Terra XS-Radio Червоний дріт: +12 Чорний провід: маса Синій і білі дроти: вхід KEY1 і KEY2 на магнітоли Сірий провід: не задіювати, цей провід виступає в якості антени...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти