×

Philips Ultinon LED-FOG H8 / H11 / H16, 11366ULWX2

Світлодіодні лампи Philips Ultinon LED-FOG H8 / H11 / H16, 11366ULWX2

  • На 160% більше яскраве світло для чудового огляду
  • Тип цоколя: H8; H11; H16;
  • Колірна температура: 6200 K
  • Напруга 12 В
  • Термін служби до 8 років
Читати даліShow less
1 956 грн.
Посилання:
11366ULWX2
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Світлодіодні лампи Philips Ultinon LED-FOG H8 / H11 / H16, 11366ULWX2

Світлодіодні лампи Philips Ultinon LED для протитуманних фар з високою колірною температурою до 6200 К забезпечують яскравий білий світ, близький за характеристиками до денного освітлення. Чим краще огляд, тим легше помітити перешкоди на дорозі, а це значить, що водіння стає більш впевненим. Яскраве світло ваших ламп в нічний час дозволяє не напружувати зір, а насолоджуватися комфортною і розслаблюючій нічною поїздкою.

11366ULWX2-MI1-global-001.jpg

Philips Ultinon LED - це вдосконалені лампи з вбудованим в корпус електронним блоком управління, який здійснює контроль над світлодіодами, регулюючи потужність в ватах і світлову віддачу. У безлічі інших сучасних рішень, представлених на ринку, блок управління знаходиться зовні - в світлодіодних лампах Philips Ultinon LED він вбудований безпосередньо в корпус, роблячи лампу більш компактною. Через те, що іноді оптика буває невеликого розміру, габарити світлодіодної лампи мають вирішальне значення. Завдяки компактній конструкції світлодіодні лампи Philips Ultinon LED підходять для широкого спектру моделей автомобілів і вкрай прості в установці для кваліфікованих механіків.

Високотехнологічні системи освітлення Philips відомі в автомобільній індустрії вже більше 100 років. Автомобільна продукція Philips розробляється і вдосконалюється у відповідності зі строгими вимогами (включаючи норми ISO), що забезпечує постійне дотримання високих стандартів якості. Найбільші автовиробники, вибираючи лампи Philips, вибирають якість. Гарантований інтенсивний яскраве світло, точна спрямованість світлового променя і неперевершений стиль. Насолоджуйтеся більш безпечним і комфортним водінням.

Характеристики Philips Ultinon LED-FOG H8 / H11 / H16 11366ULWX2:

Гарантія 12 місяців.

Читати даліShow less
Деталі товару
11366ULWX2

Характеристики

цоколь автолампи
H8
H11
H16
Огляди
Коментарів немає

Залиште відгук

  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Фото
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти