×

Philips Diamond Vision 5000K H11

Галогенні лампи Philips Diamond Vision H11

  • V-12 W-55

Комплект (2шт.)

Читати даліShow less
1 005 грн.
Посилання:
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Галогенні лампи Philips Diamond Vision H11

  • V-12 W-55

Автомобільні лампи Philips Diamond Vision 5000 кельвінів випромінюють яскраве біле світло з насиченим блакитним відтінком подібним ксеноновим лампі з температурою в 6000K. Блакитний колір купола і скла надає стильний блакитний колір в фарі при вимкненому світлі. Також галогенові лампи Philips Diamond Vision 5000K - це до 30% більше світла на дорозі для Вашої безпеки!

Відмінність від стандартних ламп:

  • До 30% більше світла на дорозі для кращого огляду дорожнього полотна.
  • Стильний яскраво-біле світло з блакитним відтінком (як ксенонова лампа 6000K)
  • Температура світіння 5000 кельвінів.
  • Ефектний блакитне світло при вимкнених фарах.

Комплект (2шт.)

Читати даліShow less
Деталі товару

Характеристики

цоколь автолампи
H11
Огляди
Коментарів немає

Залиште відгук

  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Фото
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
522 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H4 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод.
565 грн.
Автомобільні лампи Philips Diamond Vision H7 випромінюють яскраво біле світло з блакитним тоном, схожим на денне світло. Колірна нормальної температури 5000 кельвінів надає ефект ксенонових ламп з серії Ultra Blue.
641 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H7 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод. Комплект - 2шт.
511 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H1 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод.
342 грн.
Лампи Philips VisionPlus H1 для автомобільних фар забезпечують на 60% більше світла: водій може бачити далі, завдяки чому підвищуються безпеку і комфорт. Лампи VisionPlus - це висока продуктивність і доступна ціна....
404 грн.
Галогенні лампи BlueVision ultra для автомобільних фар підійдуть водіям, які хочуть підкреслити індивідуальність свого авто. Лампа BlueVision ultra створює ефект блакитного ксенонового світла за рахунок унікальної...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти