×

Ксенонова лампа D1S Philips 85415WHVS1 WhiteVision

Ксенонова лампа D1S Philips 85415WHVS1 WhiteVision

  • Тип лампи: D1S
  • У наборі: 1
  • 85 В, 35 Вт
Читати даліShow less
2 046 грн.
Посилання:
85415WHVS1
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Ксенонова лампа D1S Philips 85415WHVS1 WhiteVision

Кришталево чистий білий світ для поліпшеної видимості

Завдяки кольоровій температурі до 6000 К лампи Philips Xenon WhiteVision висвітлюють дорогу кристально чистим білим світлом. Завдяки запатентованій технології покриття Philips лампи Xenon WhiteVision створюють ефект яскравого блакитного світла на краю дороги, що забезпечує покращені умови видимості дорожніх знаків і перешкод.

  • Тип лампи: D1S
  • У наборі: 1
  • 85 В, 35 Вт

Дозволено використовувати на дорогах, насичений білий світ

Лампи Xenon WhiteVision пройшли сертифікацію за стандартом ECE, і їх яскравий білий світ дозволений для використання на дорогах. Завдяки світлу, схожим на світло світлодіодних ламп, вони забезпечують чудову видимість на дорозі, не засліплюючи зустрічних учасників дорожнього руху.

Висока контрастність для поліпшення видимості і більш безпечного водіння

Неперевершений біле світло з колірною температурою 6000 К створює ідеальні умови видимості дорожніх знаків і розмітки на дорозі. Білий світ сприяє концентрації уваги і допомагає зосередитися на дорозі в нічний час доби. Автомобільні рішення для вашого комфорту і безпеки.

Автомобільні лампи Philips відрізняються високою стійкістю до зовнішніх впливів

Кварцові скло, стійке до УФ-випромінювання, володіє більш високою міцністю (в порівнянні з тугоплавким склом) і відрізняється високою стійкістю до перепадів температур і вібрації, що виключає несправність на ранньому терміні використання. Лампи Philips з кварцового скла, стійкого до УФ-випромінювання, витримують більш високе внутрішнє тиск і забезпечують більш яскраве світло і довгий термін служби.

Philips поставляє продукцію провідних світових виробників автомобілів

Високотехнологічні автомобільні системи освітлення Philips відомі по всьому світу. Вибір найбільших виробників автомобілів: в Європі кожен другий автомобіль оснащений лампами Philips.

Неперевершений білий світ, який максимально наближений до колірній температурі світлодіодних ламп

Лампи головного світла Philips Xenon WhiteVision - це прекрасний вибір для водіїв, які вважають за краще чіткий білий світ, як у світлодіодних ламп. Володіючи колірною температурою світлодіодних ламп, ксенонові лампи Xenon WhiteVision ідеально підходять для головного освітлення. Завдяки запатентованій технології покриття Philips лампи Xenon WhiteVision випромінюють біле світло, який чудово замінює світлодіодний світло.

Читати даліShow less
Деталі товару
85415WHVS1
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти