×

Brevia Max Power + 100% H7

Brevia Max Power + 100% H7

Ціна за комплект (2шт.)

Читати даліShow less
355 грн.
Посилання:
12070MPS
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Галогенні автолампи H7 Brevia Max Power + 100% - максимальна кількість світла, максимум безпеки на дорозі. Прекрасне рішення для тих, у кого завжди виникають проблеми з головним світлом.

H7 Brevia Max Power + 100% - упаковані в красивою і стильною упаковці, що дозволяє їм виступати в ролі прекрасного подарунка. Передвигайтесь на своєму автомобілі з максимальною безпекою, а лампи Brevia в цьому вас з радістю допоможуть!

Автолампи H7 Brevia Max Power + 100% - це чудова якість оригінальних ламп, чудова надійність, довговічність, стійкість до вібрацій. До речі, про останніх, на наших-то дорогах - це дуже важливий фактор.

Технологія блакитних кілець з унікальним запатентованим покриттям не сліпить зустрічний транспорт.

Читати даліShow less
Деталі товару
12070MPS

Характеристики

цоколь автолампи
H7
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
440 грн.
Автомобільні лампи Philips Diamond Vision випромінюють яскраво біле світло з блакитним тоном, схожим на денне світло. Колірна нормальної температури 5000 кельвінів надає ефект ксенонових ламп з серії Ultra Blue.
376 грн.
Галогенні лампи Philips X-tremeVision H4 для автомобільних фар забезпечують на 100% більше світла, а їх промінь на 35 м довша в порівнянні зі звичайною лампою. Лампи X-tremeVision розроблені за сучасною технологією...
641 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H7 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод. Комплект - 2шт.
342 грн.
Лампи Philips VisionPlus H1 для автомобільних фар забезпечують на 60% більше світла: водій може бачити далі, завдяки чому підвищуються безпеку і комфорт. Лампи VisionPlus - це висока продуктивність і доступна ціна....
511 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H1 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти