×

Автолампи Brevia Max Power + 100% H4

Brevia Max Power + 100% H4

Ціна за комплект (2шт.)

Читати даліShow less
310 грн.
Посилання:
12040MPS
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Галогенні автолампи H4 Brevia Max Power + 100% - максимальна кількість світла, максимум безпеки на дорозі. Прекрасне рішення для тих, у кого завжди виникають проблеми з головним світлом.

H4 Brevia Max Power + 100% - упаковані в красивою і стильною упаковці, що дозволяє їм виступати в ролі прекрасного подарунка. Передвигайтесь на своєму автомобілі з максимальною безпекою, а лампи Brevia в цьому вас з радістю допоможуть!

Автолампи H4 Brevia Max Power + 100% - це чудова якість оригінальних ламп, чудова надійність, довговічність, стійкість до вібрацій. До речі, про останніх, на наших-то дорогах - це дуже важливий фактор.

Технологія блакитних кілець з унікальним запатентованим покриттям не сліпить зустрічний транспорт.

Читати даліShow less
Деталі товару
12040MPS

Характеристики

цоколь автолампи
H4
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
67 грн.
Володіючи підвищеним на 30% світловим потоком, лампи Premium H4 порівнянні за ціною із стандартними лампами, забезпечуючи таким чином найоптимальніше співвідношення «ціна / якість». Ціна за 1 шт.
511 грн.
Завдяки кольоровій температурі в 4300K автолампи Philips Crystal Vision H1 світять подібно стандартної ксеноновим лампі, що істотно покращує освітлення дорожніх знаків і перешкод.
254 грн.
Лампи Philips VisionPlus H4 для автомобільних фар забезпечують на 60% більше світла: водій може бачити далі, завдяки чому підвищуються безпеку і комфорт. Лампи VisionPlus - це висока продуктивність і доступна ціна....

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти