×

Трансмісійне масло для МКП HONDA MTF

Трансмісійне масло для МКП HONDA MTF (08798-9031) 0,946 л.

призначення: МКПП
допуск: Honda MTF II, MTF III
Читати далі
251 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
08798-9031
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Трансмісійне масло з найвищими характеристиками для важко навантажених ручних коробок передач комерційного і пасажирського транспорту, що експлуатується в режимах максимальних і критичних навантажень! Це масло виробляється з використанням вдосконалених базових масел і системи присадок, що забезпечує відмінну плавність перемикання, хорошу низькотемпературну плинність і стабільність вязкостних властивостей при високих температурах.

  • Рекомендується для усіх видів МКП автомобілів HONDA.
  • Забезпечує продовження терміну служби трансмісій і зниження експлуатаційних витрат; збільшення терміну служби ущільнень, більш тривалі інтервали заміни і технічного обслуговування;
  • Продовження терміну служби синхронізаторів, що покращує перемикання передач; зниження зносу компонентів трансмісії;
  • Підтримка ефективної в'язкості і міцності плівки при важких умовах експлуатації. Так само рекомендовано в КПП легкових автомобілів при спортивному і професійному гоночному використанні.
призначення: МКПП
допуск: Honda MTF II, MTF III
Читати далі
Деталі товару
08798-9031
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
344 грн.
Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти