×

Трансмісійне масло для HONDA DPF II (DPSF)

Трансмісійне масло для HONDA DPF II (DPSF) (08200-9007) 0,946 л.

призначення: Інші
допуск: Honda DPSF, пізніше - DPF-II
Читати далі
309 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
08200-9007
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Dual Pump System в автомобілях Honda складно переоцінити. Система DPS (подвійного масляного насоса роторного типу) як ніби спеціально розроблена для нашого бездоріжжя, яке завжди чекає за столичною межею. У чому цінність системи? Як тільки виникає складна ситуація на дорозі, і автомобіль починає пробуксовувати, DPS автоматично включає багатодискове зчеплення, і машина легко долає незручний ділянку. DPS - НЕ електроніка, а повністю механічна система, що набагато надійніше розумних блоків управління, які можуть дати збій в самий невідповідний момент. Для бездоганної роботи DPS були створені спеціальні трансмісійні масла, завдяки яким зусилля насоса під час пробуксовки передається на багатодискове зчеплення, включаючи в роботу задній привід. Спочатку це було масло DPSF, пізніше - DPF-II У 2008 році в редуктори задніх мостів повнопривідних автомобілів Honda CRV і Honda Element на конвеєрах стали заливати нову трансмісійну рідина Honda Dual Pump Fluid II. Вона отримала відмінні відгуки фахівців за поліпшені характеристики і повністю замінила трансмісійне масло Honda DPSF, яке використовувалося в моделях Honda CRV і Element 2007 року випуску і раніше. Це масло заднього диференціала використовується в якості рідини для змащення муфт внутрішнього гідравлічного насоса. Важливо, що для вузлів гідравлічного насоса DPF-II - кращий на сьогодні продукт. З 2011 року в системах SH-AWD, що встановлюються в автомобілях «Хонда» преміум-класу, використовується тільки рідина для трансмісії Honda Dual Pump Fluid II. (082009007)

призначення: Інші
допуск: Honda DPSF, пізніше - DPF-II
Читати далі
Деталі товару
08200-9007
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
344 грн.
Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти