×

Трансмісійне масло для HONDA DPF II (DPSF)

Трансмісійне масло для HONDA DPF II (DPSF) (08200-9007) 0,946 л.

призначення: Інші
допуск: Honda DPSF, пізніше - DPF-II
Читати даліShow less
309 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
08200-9007
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Dual Pump System в автомобілях Honda складно переоцінити. Система DPS (подвійного масляного насоса роторного типу) як ніби спеціально розроблена для нашого бездоріжжя, яке завжди чекає за столичною межею. У чому цінність системи? Як тільки виникає складна ситуація на дорозі, і автомобіль починає пробуксовувати, DPS автоматично включає багатодискове зчеплення, і машина легко долає незручний ділянку. DPS - НЕ електроніка, а повністю механічна система, що набагато надійніше розумних блоків управління, які можуть дати збій в самий невідповідний момент. Для бездоганної роботи DPS були створені спеціальні трансмісійні масла, завдяки яким зусилля насоса під час пробуксовки передається на багатодискове зчеплення, включаючи в роботу задній привід. Спочатку це було масло DPSF, пізніше - DPF-II У 2008 році в редуктори задніх мостів повнопривідних автомобілів Honda CRV і Honda Element на конвеєрах стали заливати нову трансмісійну рідина Honda Dual Pump Fluid II. Вона отримала відмінні відгуки фахівців за поліпшені характеристики і повністю замінила трансмісійне масло Honda DPSF, яке використовувалося в моделях Honda CRV і Element 2007 року випуску і раніше. Це масло заднього диференціала використовується в якості рідини для змащення муфт внутрішнього гідравлічного насоса. Важливо, що для вузлів гідравлічного насоса DPF-II - кращий на сьогодні продукт. З 2011 року в системах SH-AWD, що встановлюються в автомобілях «Хонда» преміум-класу, використовується тільки рідина для трансмісії Honda Dual Pump Fluid II. (082009007)

призначення: Інші
допуск: Honda DPSF, пізніше - DPF-II
Читати даліShow less
Деталі товару
08200-9007
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
344 грн.
Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти