×

TOYOTA ATF Type T-IV (USA)

TOYOTA ATF Type T-IV трансмісійне масло рекомендується для автоматичних трансмісій і коробок передач з ручним перемиканням.

Читати даліShow less
197 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
00279-000Т4
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Toyota ATF T-IV (00279000T4) - високоякісна рідина для автоматичних трансмісій створена з використанням базових масел високого ступеня очищення і ретельно збалансованої комбінації фірених присадок. Ця рідина ідеально підходить для автоматичних трансмісій Toyota, забезпечуючи плавність перемикання передач і надійну роботу всіх деталей трансмісії. В автомобілях Toyota обладнаних автоматичною трансмісією з системою режиму очікування застосування рідини Toyota ATF T-IV є обов'язковим. Рекомендована заводом виробником періодичність заміни рідини Toyota ATF T-IV становить 40 000 км.

призначення: АКПП
допуск: Toyota T-IV, Toyota T-III

Читати даліShow less
Деталі товару
00279-000Т4
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
851 грн.
Суворе відповідність найвищим міжнародним вимогам, чудові експлуатаційні характеристики - саме так можна охарактеризувати TOYOTA 5W-30 Fuel Economy
133 грн.
Високоякісне синтетичне моторне масло ТОЙОТА з тривалим терміном експлуатації. Менш в'язке синтетичне моторне масло, в порівнянні з маслом марки 5W-30.
335 грн.
Синтетичне трансмісійне масло SAE 75W-90 Створено на основі спеціально складеної композиції базових масел і ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. призначення: МКПП; Інші допуск: API: GL-4 / GL-5
272 грн.
Рідина призначена для автоматичних трансмісій і коробок передач з ручним перемиканням секвентального типу, коли наказано застосування рідин для автоматичних трансмісій.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти