×

Світлодіодні лампи для автомобіля (LED лампи)

1 398 грн.
Світлодіодні лампи LED Narva Range Power H7 18005 Цоколь: H7; Тип світлодіода: Narva; Споживана потужність лампи: 16 Вт; Колірна температура: 6000 K; Робоча напруга: 12 В; Обманка: є.

Автомобільні світлодіодні лампи - це не тільки стоп-сигнали і покажчики габаритів і поворотів, сьогодні світлодіоди використовують ще як головне світло. LED лампи стали не просто як тюнінг автомобіля, вони є дійсно незамінним помічником для водія, як головне освітлення так і попереджувальні сигнали, які за своїми характеристиками однозначно перевершує галогенні лампи, але і ксенон, до основних переваг даних ламп можна віднести: низьке енергоспоживання, яскравість освітлення і тривалий термін експлуатації.

На що потрібно звернути увагу, при виборі автомобільних LED ламп:

Асортимент світлодіодних ламп для авто, представлених на ринку України, величезний, але далеко не кожен виробник дотримується правильних технологій виготовлення, в результаті споживач отримує сирий продукт, наприклад неправильна светотеневая межа або неякісний радіатор охолодження лампи (в результаті, перегрів відбивача фари). Не варто забувати, будь-який світлодіод не любить перепадів напруги, тому обов'язковою умовою при виборі LED ламп є наявність блоків стабілізатора напруги автомобільної мережі.

У нашому каталозі представлені автомобільні світлодіоди з цоколем H1, H3, H4, H7, H8, H11, H27, HB3, HB4 і інші, для застосування в ближній, дальнє світло фар, а також в противотуманки.

Читати даліShow less

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти