×

Сигналізація EAGLEMASTER E1 LCD

Автомобільна охоронна система з двостороннім зв'язком Eaglemaster Е1 відноситься до класу бюджетних систем, але в своєму арсеналі має повний набір охоронних, протиугінних і сервісних функцій, які задовольнять більшість автовласників.

Читати далі
2 014 грн.
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
E1 LCD
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Автомобільна охоронна система з двостороннім зв'язком Eaglemaster Е1 відноситься до класу бюджетних систем, але в своєму арсеналі має повний набір охоронних, протиугінних і сервісних функцій, які задовольнять більшість автовласників.

Система оснащена одностороннім трьохкнопкова брелоком і двостороннім пятікнопочний брелоком з LCD-дисплеєм, зумером і віброрежимом. Обидва брелока приємно тримати в руках і зручно використовувати. Двосторонній брелок, що відрізняється оригінальним дизайном, має легко читаються піктограми, індикатор розрядки батареї, роздільне включення і виключення зумера і віброрежиму, блакитнувату підсвічування дисплея, режим енергозбереження. Він також дозволяє здійснити перевірку радіусу дії системи з подачею сповіщення. Управління та програмування проводиться за допомогою зручних кнопок, що виключають мимовільне натиснення.

Заявлена виробником дальність передачі сигналу від двостороннього брелока до автомобіля складає 500 м, а назад - 1000 м. Під час передачі і прийому сигналів застосовується оригінальне динамічне кодування.

Охоронна система має функції антіграббер і антісканера, а також пам'ять спрацьовувань системи. Наявність трьох програмованих каналів дозволяє управляти різними додатковими пристроями автомобіля. Зокрема можна реалізувати дистанційне відмикання багажника і автоматичне підняття стекол при включенні режиму охорони.

За допомогою сервісного режиму VALET можна тимчасового відключити охоронні функції.

Автосигналізація Eaglemaster E1 бере під охорону всі необхідні зони в автомобілі: двигун, запалювання, двері, капот, багажник, кузов і вікна. З захисних і протиугінних функцій, якими володіє система, можна виділити наступні:

- шість незалежних входів підключення датчиків;
- автоматичне включення звукових і світлових сигналів тривоги при спрацьовуванні датчика в режимі охорони;
- автоматичне повернення в режим охорони при випадковому виключенні охорони;
- дистанційне включення режиму тривоги (функція «паніка»);
- блокування двигуна по двох ланцюгах;
- режими іммобілайзера і антіограбленія (Anti-Hi-Jack).

Хоч модель Е1 і відноситься до бюджетного класу, перелік сервісних функцій у неї значний. Серед основних:

- автоматичне включення режиму охорони з / без замикання замків дверей;
- безшумне включення / вимикання режиму охорони;
- можливість дистанційного відключення датчика удару;
- дистанційне керування центральним замком;
- управління центральним замком від ключа запалювання;
- режим пошук автомобіля;
- режим турботаймера та ін.

Слід зазначити, що режим турботаймера дозволяє значно збільшити ресурс турбіни на турбованих двигунах. Цей режим не часто зустрічається в системах без автоматичного запуску двигуна, але Eaglemaster E1 він присутній.

Комплект системи включає: блок керування, два брелока, дворівневий датчик удару, антену з кнопкою виклику, кінцевий вимикач капота / багажника, комплект проводів, сирену (опція), реле (опція), колодку для реле та інструкцію.

Читати далі
Деталі товару
E1 LCD
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
9 інших товарів в цій категорії:
2 487 грн.
Сигналізація з автозапуском Convoy CP-250RS LCD Унікальний динамічний код, захищений від підбору і перехоплення Дистанційний і автоматичний запуск двигуна Радіус дії пристрою - до 600 м в режимі управління і до 1400 м...
1 884 грн.
Двостороння автосигналізація Eaglemaster Е2 відноситься до класу бюджетних систем, але володіє оптимальним набором необхідних автовласникам охоронних, протиугінних і сервісних функцій.
2 064 грн.
Двостороння автомобільна сигналізація Steelmate 888W1, зі збільшеним радіусом дії і оригінальним динамічним кодом від перехоплення, створена із застосуванням новітніх технологій і використанням сучасної електронної...
1 485 грн.
Двостороння сигналізація Congressman A-03 зі зворотним зв'язком (дальність до 1500м) з РК брелоком (індикація брелока російською мовою) і двозонним датчиком
3 000 грн.
Двостороння автосигналізація Segura ST-111RSD - це повноцінний охоронно-сервісний комплекс нового покоління з високою дальністю двостороннього зв'язку, діалоговим кодуванням сигналу та системою автозапуску двигуна....
1 210 грн.
Двостороння сигналізація Congressman A-01 ЖК-брелок з 2-стороннім зв'язком, індикацією російською мовою і покриттям "під гуму" Компактний основний блок для спрощення
2 274 грн.
Сигналізація EAGLEMASTER LCD E4 Сигналізація стала першою охоронною системою в лінійці Eaglemaster, яка має діалоговий тип кодування радіосигналу і тим самим захищена від інтелектуального злому.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти