×

Оригінальне моторне масло MITSUBISHI 5W-30 (USA)

Оригінальна масло Mitsubishi Motors - моторне масло, спеціально розроблене для застосування в двигунах автомобілів Mitsubishi

Читати даліShow less
230 грн.
наявність уточнюйте
Посилання:
MZ320270
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Експлуатаційні характеристики та захист двигуна.

Завдяки використанню в складі масла унікальних сучасних високоефективних пакетів присадок, розроблених з використанням новітніх технологій в області хіммотологія і виробництва мастильних матеріалів, оригінальне моторне масло Mitsubishi Motors забезпечує чудову роботу двигуна на протязі всього терміну використання, дозволяючи домогтися максимальних показників експлуатаційних характеристик і, володіючи чудовими змащувальні і миючими властивостями, уповільнити знос деталей, продовжуючи термін служби двигуна.

Економія палива і широкий інтервал робочих температур.

Оригінальна масло Mitsubishi Motors - моторне масло, що має в своїй основі новітні високотехнологічні базові компоненти, що забезпечують стабільні характеристики в'язкості масла і дозволяють експлуатувати його в широкому діапазоні температур без втрати якості. Низька в'язкість масла забезпечує підвищену паливну економічність двигуна.

  • Обсяг: 0,946 л
  • Термін придатності: 3 роки з дати випуску (див. На упаковці) при збереженні незайманою заводської упаковки і дотриманні умов зберігання.
  • Умови зберігання: зберігати в закритих приміщеннях при температурі від +10 С до + 500С, не нагріваючи, не піддаючи впливу вологи і прямих сонячних променів.
  • Склад: базові масла, присадки
  • Виробник: JX Nippon Oil & Energy Corporation (Японія). Виготовлено в Сінгапурі.

допуски:

Відповідає вимогам специфікацій: API SM, SAE 5W30, ILSAC GF-4
Читати даліShow less
Деталі товару
MZ320270
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
8 інших товарів в цій категорії:
1 153 грн.
Mitsubishi ATF SP III рекомендується для використання в автомобілях Mitsubishi, оснащених автоматичною коробкою передач в суворій відповідності до вимог Керівництва по експлуатації відповідного автомобіля Mitsubishi....

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти