×

Оригінальне моторне масло HONDA HFS 5W-40

Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.

Читати даліShow less
206 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
08232-P99G1LHE
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис
Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками. Завдяки високоякісним присадкам, забезпечує низьку витрату палива. Забезпечує стартову захист двигуна при низьких температурах.

Характеристики:

  • Покращена паливна економічність Економія палива 8.4% (в порівнянні з маслом 10W30) зареєстрована в результаті заводських випробувань. Економія заснована на застосуванні спеціальних технологій виробництва масла з ретельно підібраними компонентами, що зменшують тертя.
  • Покращені змащувальні властивості Зниження тертя призводить до зменшення зносу двигуна і збільшення терміну експлуатації автомобіля. Масло HONDA також зберігає оптимальну в'язкість в будь-яких умовах, що забезпечує пуск двигуна навіть при низьких температурах.
  • Покращені герметизирующие властивості Ущільнення зазорів в двигуні і забезпечення максимальних потужних характеристик.
  • Покращені охолоджуючі своіства Охолодження деталей при роботі в умовах високих температур.
  • Покращені очищаючі властивості Не тільки змащує, а й зводить до мінімуму утворення відкладень.
  • Покращені антикорозійні властивості Запобігання корозії металевих деталей двигуна - непомітна, але дуже важлива особливість моторного масла.
Читати даліShow less
Деталі товару
08232-P99G1LHE
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти