×

Оригінальне моторне масло HONDA HFE-20 0W-20

Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.

Читати далі
344 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
08232-P99A2LHE
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Рекомендовано для бензинових двигунів Хонда останнього покоління, в тому числі оснащених системами i-VTEC, i-DSI а також для гібридних двигунів IMA. Моторне масло для автомобілів ХОНДА з індексом в'язкості 0W20. Високоякісне всесезонне синтетичне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Honda (з пробігом до 100 000 км). Володіє видатними характеристиками і високими антиокислювальними властивостями для двигунів японських автомобілів. Заливається в більшість нових автомобілів HONDA. Відрізняється легкою, рідкої консистенцією в порівнянні з іншими маслами. Завдяки чому прекрасно підходить для використання в умовах низьких температур.

Читати далі
Деталі товару
08232-P99A2LHE
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти