×

Оригінальне моторне масло HONDA HFE-20 0W-20

Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.

Читати далі
344 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
08232-P99A2LHE
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Рекомендовано для бензинових двигунів Хонда останнього покоління, в тому числі оснащених системами i-VTEC, i-DSI а також для гібридних двигунів IMA. Моторне масло для автомобілів ХОНДА з індексом в'язкості 0W20. Високоякісне всесезонне синтетичне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Honda (з пробігом до 100 000 км). Володіє видатними характеристиками і високими антиокислювальними властивостями для двигунів японських автомобілів. Заливається в більшість нових автомобілів HONDA. Відрізняється легкою, рідкої консистенцією в порівнянні з іншими маслами. Завдяки чому прекрасно підходить для використання в умовах низьких температур.

Читати далі
Деталі товару
08232-P99A2LHE
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти