×

Оригінальне моторне масло HONDA 5W-30 (USA)

Моторне масло для бензинових двигунів. Масло з винятковими енергозберігаючими характеристиками.

Читати далі
159 грн.
В наявності
Посилання:
08798-9034
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Завдяки високоякісним присадкам, забезпечує захист двигуна від високих температур. Має чудову здатність запуску при низьких температурах. Заливається в більшість автомобілів «HONDA».

  • економія палива 8.4% зареєстрована в результаті заводських випробувань. Економія заснована на застосуванні спеціальних технологій виробництва масла з ретельно підібраними компонентами, що зменшують тертя;
  • зниження тертя призводить до зменшення зносу двигуна і збільшення терміну експлуатації автомобіля;
Читати далі
Деталі товару
08798-9034
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
344 грн.
Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти