×

Оригінальне моторне масло BMW Quality Longlife-04 0W-40

Повністю синтетичне моторне масло. Новітнє моторне масло розроблено ексклюзивно для BMW для новітніх дизельних двигунів випуску з 2007/08 року. Розроблено для забезпечення оптимального терміну служби фільтру сажі в дизельних двигунах.

Читати даліShow less
230 грн.
наявність уточнюйте
Посилання:
83210398504
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Ці масла рекомендуються для всіх дизельних двигунів з фільтром сажі. Вони також можуть використовуватися майже у всіх інших двигунах BMW. Також як масла Longlife-01 і Longlife-01 FE, вони відповідають найвищим на сьогоднішній день вимогам BMW до якості. В інших країнах, за винятком країн Європи (ЄС плюс Швейцарія, Норвегія і Ліхтенштейн), використання масел Longlife-04 в бензинових двигунах BMW заборонено.

допуски:

  • ACEA A3 / B4 / C3
Читати даліShow less
Деталі товару
83210398504
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
9 інших товарів в цій категорії:
288 грн.
Концентрована охолоджуюча рідина для всіх автомобілів BMW і Mini. Антифриз BMW Kuehlerfrostschutz зеленого кольору, концентрат - оригінальна концентрована рідина для автомобілів БМВ, температура спалаху близько 120...
170 грн.
Оригінальне моторне масло BMW High Power Special ідеальний вибір для найсучасніших двигунів автомобілів BMW, яке розроблено з урахуванням унікальної технології BMW.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти