×
Нещодавно переглянуті
Нічого нема

Оригінальне масло Toyota

335 грн.
Синтетичне трансмісійне масло SAE 75W-90 Створено на основі спеціально складеної композиції базових масел і ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. призначення: МКПП; Інші допуск: API: GL-4 / GL-5
133 грн.
Високоякісне синтетичне моторне масло ТОЙОТА з тривалим терміном експлуатації. Менш в'язке синтетичне моторне масло, в порівнянні з маслом марки 5W-30.

У наш час кожен водій, навіть не професіонал розуміє, що тривала робота двигуна його автомобіля залежить від якісного моторного масла.
У нашому інтернет магазині Диліжанс Ви зможете придбати моторне масло Тойота, яке є якісним мастильним матеріалом підтримує в первісному стані основні елементи двигуна вашого авто, і запобігає на ранній стадії швидкий його знос.
Останнім часом на наших дорогах зустрічаються автомобілі з потужними двигунами, для яких просто необхідно якісне моторне масло, яке буде підтримувати двигун в належному робочому стані.
Масло Тойота має ряд особливостей:
- Масло для Тойота фірмове має кілька видів які підходять індивідуально для кожного автомобіля;
- Незалежно який у вашого автомобіля мотор бензин або дизель, фірмове масло Тайота підійде в будь-якому випадку;
- Інтернет магазин Диліжанс надає широкий асортимент масел, які
дозволяють значно зменшити витрату палива.
На нашому сайті ви можете купити моторне масло Тойота яке підходити безпосередньо для Вашої марки авто і відповідає вашому двигуну.
У нашому магазині ви можете купити масло Тойота за доступною ціною.
Доставку фірмового масла Тойота ми виробляємо по всій території України.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти