×

Моторне масло Quartz Ineo MC3 5W30 1 (л)

Моторне масло Quartz Ineo MC3 5W30 1 (л) - нове покоління Low SAPS

Читати даліShow less
137 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
166254
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Моторне масло Quartz Ineo MC3 5W30 1 (л) нове покоління Low SAPS (низький вміст сульфатної золи, фосфору і сірки, зміст металевих частинок на 50% менше в порівнянні зі звичайними маслами) масел, спеціально розроблено для двигунів BMW і Mercedes. Його висока технологія оптимізована до систем захисту навколишнього середовища, таким, як дизельні фільтри твердих частинок (DPF). Підходить для всіх типів водіння, в тому числі спортивного і на високих швидкостях.

Читати даліShow less
Деталі товару
166254
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
369 грн.
Mobil Super 3000 Formula LD 0W-30 - це синтетичне масло з високими робочими характеристиками для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів. В'язкість: 0W30 Літраж: 1 л.
127 грн.
Моторне масло TOTAL QUARTZ 9000 5W40 1 (л) всесезонное синтетичне моторне масло з високими захисними і змащувальні властивості для бензинових і дизельних двигунів.
754 грн.
Моторне масло Total Quartz INEO ECS 5W30 5 (л) - розроблено для дизельних двигунів Peugeot і Citroën. Продовжує термін експлуатації фільтр сажі. Покращує дію фільтра твердих частинок і збільшує його термін служби.
171 грн.
Моторне масло Total Quartz INEO ECS 5W30 1 (л) - розроблено для дизельних двигунів Peugeot і Citroën. Продовжує термін експлуатації фільтр сажі. Покращує дію фільтра твердих частинок і збільшує його термін служби.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти