×

Моторне масло Mobil 1 NEW LIFE, 4X5L DAT

Моторне масло MOBIL 1 NEW LIFE

  • В'язкість: 0W40
  • Літраж: 5 л.
Читати даліShow less
1 385 грн.
Посилання:
151053
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Розроблено для двигунів останнього покоління, забезпечує максимальні експлуатаційні характеристики двигуна. Ідеально підходить як для нових автомобілів, так і для автомобілів з пробігом в хорошому стані. Масло найбільш передовою розробки, що зводить до мінімуму знос. Ваш двигун працює як новий.

Ключові переваги:
Посилено застосуванням в складі компонентів за технологією SuperSyn, що зберігає протягом часу робочий стан двигуна як нового.
Читати даліShow less
Деталі товару
151053
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
127 грн.
Моторне масло TOTAL QUARTZ 9000 5W40 1 (л) всесезонное синтетичне моторне масло з високими захисними і змащувальні властивості для бензинових і дизельних двигунів.
597 грн.
Моторне масло TOTAL QUARTZ 9000 5W40 всесезонное синтетичне моторне масло з високими захисними і змащувальні властивості для бензинових і дизельних двигунів.
369 грн.
Mobil Super 3000 Formula LD 0W-30 - це синтетичне масло з високими робочими характеристиками для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів. В'язкість: 0W30 Літраж: 1 л.
754 грн.
Моторне масло Total Quartz INEO ECS 5W30 5 (л) - розроблено для дизельних двигунів Peugeot і Citroën. Продовжує термін експлуатації фільтр сажі. Покращує дію фільтра твердих частинок і збільшує його термін служби.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти