×

Моторне масло HONDA HG Ultimate 0W-20

Моторне масло HONDA HG Ultimate 0W-20

Читати даліShow less
266 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
HG Ultimate 0W-20
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Повністю синтетичні характеристики масла Honda HG Ultimate SN 0W20 незамінні для нового покоління «Хонда» і «Акура». Цей продукт розроблений для бензинових моторів, випущених для американського, японського та європейського ринків. Воно відповідає останнім стандартам ресурсозберігаючих масел по класифікацій API, ACEA, ILSAC, і рекомендовано виробниками для обслуговування нових двигунів.

SAE: 0W-20
API / ACEA API: SN, ILSAC: GF-5
Читати даліShow less
Деталі товару
HG Ultimate 0W-20
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
242 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA при помірних умовах експлуатації. Масло з відмінними енергозберігаючими характеристиками.
206 грн.
Всесезонне високоякісне синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів нових автомобілів HONDA (з пробігом до 100 000 км) при помірних умовах експлуатації.
344 грн.
Оригінальне моторне масло для бензинових двигунів автомобілів Хонда (08232P99A1HMR; 08232P99B1HMR; 08232P99A1LHE). Сприяє значній економії палива і наднизькому вмістом токсичних речовин у відпрацьованих газах.
136 грн.
Всесезонне унікальне моторне масло для бензинових двигунів. Масло відповідає міжнародним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти