×

Моторне масло Aral SuperTronic LongLife III 5W30 4L

  • Моторне масло Aral SuperTronic LongLife III 5W30
  • Обсяг: 4 л.
  • Синтетичне моторне масло
  • В'язкість (SAE): 5w-30
Читати даліShow less
791 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
20479
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Високотехнологічне низькозольний моторне масло, яке було спеціально розроблено для нових моделей дизельних і бензинових автомобілів концерну VW (VW, Audi, SEAT, Skoda) з 2005 модельного року, - як з подовженим інтервалом заміни Longlife Service так і без нього. Технологія Aral Low SAPS гарантує максимальний ресурс сажових фільтрів дизельних моторів. Економить паливо. Гарантує максимальну захист від зносу.

Читати даліShow less
Деталі товару
20479
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
112 грн.
Моторне масло TOTAL QUARTZ DIESEL 7000 (1 л.) Створено для відповідності вимогам дизельних двигунів легкових автомобілів, а також невеликих вантажних автомобілів. Забезпечує високі експлуатаційні властивості при...
179 грн.
Всесезонна трансмісійна олива, сумісний з усіма матеріалами ущільнень і еластомірними матеріалами, а також з металами і сплавами, використовуваними в трансмісіях автомобілів Hyudai і Kia.
787 грн.
Повністю синтетичне моторне масло з унікальними експлуатаційними характеристиками для бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього, а так само багатоклапанних і з насос-форсунками.
531 грн.
Напівсинтетичне масло TOTAL QUARTZ 7000 10W-40 Energy, розроблене для всіх бензинових і дизельних двигунів. Високі антіізносние характеристики навіть при високих навантаженнях. Відповідає вимогам всіх автовиробників.
756 грн.
Про рігінальное моторне масло Ford Formula F 5W-30 cінтетіческое моторне масло з високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує збільшення терміну служби двигуна. Сприяє скороченню шкідливих викидів в...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти