×

Ксенон Galaxy Slim 12V 35W

Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант".
За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.

Читати даліShow less
675 грн.
кольорова температура
  • 5000 K
  • 6000 K
  • 4300 K
В наявності
Посилання:
Galaxy Slim
Бренд:
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис
Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант".
Фахівцям і інженерам Китаю вдалося створити бюджетний блок розпалу вище середньої якості з непоганим рівнем надійності. Брак при роботі баластів складає 2-3% (2,7-3,7% c китайськими лампами Galaxy, 1,7-2,3% з корейськими лампами Contrast), що є середнім рівнем надійності електроніки в цілому. За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.
Бюджетні ксенонові лампи Galaxy, які йдуть в комплекті, виробляються на китайському заводі Haining Taichang Auto-Light Co. Ксенонові лампи цього заводу можна зустріти на українському ринку під різними брендами - Infolight, Venture, Freeway, Tesla, Vintage, Philips Patent License та багато інших.
Ресурс китайських ксенонових ламп Galaxy - близько 1000 годин.
Светоотдача китайських ксенонових ламп Galaxy - 2500-2700 Лм.
Ксенонові лампи Galaxy характеризуються достатньою надійністю серед азіатських аналогів - шлюб в межах 1 -2.5% (в моноксенонових лампах% браку нижче, ніж у біксенонових) і більш високою якістю виготовлення серед інших ксенонових ламп на китайському ринку. Основна гарантійна проблема, яка може виникати в ксенонових лампах Galaxy - різнобарв'я більше 300-500 Лм.
Дані лампи цікаві, в першу чергу, тим, кому економія коштів важливіше економії часу. Основна перевага цих ламп - ціна і адекватне бюджетного сегменту якість продукції.
Основні переваги даних комплектів - низька ціна і універсальність застосування. За рахунок масовості виробництва даного ксенонового обладнання, а отже зниження собівартості, ксенон став ще більш доступним продуктом для українського споживача.
Гарантія - 12 місяців на блоки розпалу, 12 місяців на ксенонові лампи.
Читати даліShow less
Деталі товару
Galaxy Slim
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
1 540 грн.
Комплект ксенону Infolight 50Вт Колірна температура 4000-4300 / 5000/6000 Цоколі: Н1, Н3, Н4, Н7, Н11, Н27, HB3 (9005), HB4 (9006), Робоча напруга живлення: 13,5 В Напруга для запуску лампи: 23000 В
16 інших товарів в цій категорії:
918 грн.
Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант". За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти