×

Комплект ксенону Sho-Me DC (постійного струму)

Комплект ксенону Sho-Me DC - це якісний автомобільний світ корейського виробництва.

Читати даліShow less
486 грн.
кольорова температура
  • 5000 K
  • 6000 K
  • 4300 K
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
Sho-Me DC
Бренд:
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Комплект ксенону Sho-Me DC - це якісний автомобільний світ корейського виробництва, який оптимально замінює штатні галогенові лампи і не вимагає складного переобладнання оптики. Гранична безпеку комплектів ксенону, їх ефективність та енергозберігаючі властивості стають провідними перевагами. Стійкість ксенонових ламп до ударів, вібрацій, широкий діапазон робочих температур, надійний блок розпалу, і представленість в широкому асортименті цоколів і колірних температур виступає вирішальним аргументів на користь придбання комплекту ксенону Sho-Me DC.

Відмінність комплектів DC і AC, в тому, що в першому випадку харчування ламп проводиться "практично" постійним струмом DC (присутній амплітуда коливань імпульсів 40-60 Гц), а в АС ксеноні використовується змінний струм.
Як правило, DC ксенон дешевше, ніж АС.
Варто зазначити, що блоки постійного струму мають більш спрощену комплектацію, в порівнянні з АС баластами, за рахунок чого і відбувається зниження ціни.

Наприклад, в схемі DC блоку відсутня інвертор, самі блоки мають легких вага.
Тривалість терміну служби DC комплектів може скорочуватися тільки в разі неправильної комплектації, тобто якщо використовувати DC блоки разом з АС лампами.
Компоненти не сумісні з компонентами ксенону змінного струму!
Комплектація:
  • Блок Sho-Me DC (постійного струму) - 2шт.
  • Лампи Sho-Me DC (постійного струму) - 2шт.
Гарантія - 6 місяців
Читати даліShow less
Деталі товару
Sho-Me DC
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
1 540 грн.
Комплект ксенону Infolight 50Вт Колірна температура 4000-4300 / 5000/6000 Цоколі: Н1, Н3, Н4, Н7, Н11, Н27, HB3 (9005), HB4 (9006), Робоча напруга живлення: 13,5 В Напруга для запуску лампи: 23000 В
16 інших товарів в цій категорії:
918 грн.
Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант". За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.
1 110 грн.
Ксенон Infolight Pro 35 Вт (обманка) Комплект (Блок Infolight + обманка - 2шт, Лампи Infolight - 2шт.) Блок має вбудовану схему сполучення і придатний для автомобілів з контролем працездатності

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти