×

GPS трекер маяк Marker M130 - з функцією моніторингу

GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.

Читати даліShow less
3 600 грн.
Посилання:
M130
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.

Пристрій GPS Маркер - портативний, автономний, мініатюрний супутниковий охоронно-пошуковий комплекс, призначений для точного визначення місця розташування і передачі гео-координат власнику по каналах зв'язку GSM у вигляді СМС повідомлення, і на моніторинговий сервер. GPS трекер Маркер здатний визначати свої координати не тільки по супутниках GPS / ГЛОНАСС, а й з базових станцій стільникового зв'язку.

Високочутливий GPS / ГЛОНАСС приймач, продуктивний і надекономічний процесор від виробника процесорів для iPhone (споживання 1мкА в режимі сну), надійний GSM модем розроблений для умов суворої Російської зими (гарантована робота від -40С до + 85С), 3-х осьовий цифрової акселерометр високого дозволу - все це GPS Маркер M130.

Малий розмір і автономне живлення дозволяють приховано встановити GPS Маркер в автомобілі, мотоциклі, а також в будь-якому об'єкті, який необхідно контролювати (наприклад, вантаж, багаж і т.п.). Наявність тривожної кнопки і невелика вага дозволяють використовувати GPS Marker як системи персональної охорони.

У порівнянні з попередньою моделлю Маркером М100 - М130 має ряд змін і переваг:

 • 99 канальний GPS / ГЛОНАСС приймач - значно підвищує надійність і точність визначення координат
 • Оновлення прошивки через GPRS, а не як раніше через спеціальний кабель
 • Маяк повідомляє власника про низький заряд батарей - замість вказівки вольтажа, тепер можна дивитися заряд у відсотках.
 • Збільшення терміну автономної роботи до 3-х років
 • Автоматична настройка часу і часового поясу, тобто не потрібно встановлювати часовий пояс за допомогою смс-команд.
 • SMS повідомлення про низький балансі.
 • Автоматична установка налаштувань доступу в інтернет, при зміні СІМ карти (доступно для більшості мобільних операторів) - не вимагає додатково налаштовувати маркер при переході на іншого мобільного оператора
 • Підключення до зовнішнього джерела живлення (бортова мережа) +12 ... + 30 вольт - модуль живлення включений в комплект.

Крім того залишилися ті переваги які були в попередній моделі Маркера:

 • Відсутність абонентської плати - робота маркера не вимагає ніяких внесків. Оплачуються тільки вихідні СМС-повідомлення і трафік GPRS.
 • Датчик початку руху з налаштуванням чутливості - завдяки цьому датчику Ви своєчасно дізнаєтеся про спробу викрадення або евакуації Вашого автомобіля.
 • Датчик аварії, удару - спрацьовує при сильних ударах. У цьому випадку на зареєстровані номери телефонів будуть відправлені повідомлення про надзвичайну подію з точними координатами події. Це дозволить якомога швидше прибути допомоги до місця аварії.
 • Датчик перевороту - як і датчик удару, він показує, наскільки дбайливо ставилися до вантажу при його переміщенні.
 • Тривожна кнопка SOS - можливість швидко повідомити про небезпеку.
 • Датчик температури - дозволяє контролювати температуру навколо пристрою.
 • Температурне реле - дає можливість впровадження в системи з автозапуском і пусковим підігрівом.
 • Реле для управління зовнішніми пристроями - за його допомогою, Ви, наприклад, можете дистанційно заглушити двигун Вашого автомобіля в разі викрадення.
 • Продумана, природна система команд не вимагає запам'ятовування кодів, цифрових послідовностей -наприклад, команда установки першого будильника виглядає так: будільнік1 = 10: 00.
 • Свій безкоштовний моніторинговий сервер, а також робота з іншими популярними безкоштовними серверами моніторингу автотранспорту.
 • Контроль виходу за заданий радіус (геозон) - це означає, що можна задати точку і допустимий радіус навколо цієї точки. Якщо GPS Маркер виявиться за межами зазначеного радіусу, то він Вас про це сповістить.
 • Контроль максимальної швидкості об'єкта.
 • Відкритий GPRS протокол - полегшує вбудовування GPS Маркера в уже існуючі моніторингові системи.

Режими GPS маяка Marker m130:

gps_marker_m130_regum.jpg

«СОН» - найекономніший режим. Пристрій виходить на зв'язок раз на добу на 5 хвилин, протягом якого можна відправляти команди. У такому режимі М130 зможе працювати 3 роки, при виході з "сну" раз в тиждень, термін роботи від батарей збільшується до 8-ми років. У режимі "Сон» не здійснюється пошук координат.

«ЖДУ» - режим, який відправляє координати за запитом користувача. Пристрій постійно знаходиться на зв'язку, час автономної роботи обмежена 20-ма днями.

«ОХОРОНА» - в цьому режимі активовано датчики руху і визначення GPS / ГЛОНАСС координат. При відсутності руху маркер, «прокидається» раз в день на 5 хвилин і надсилає свої координати в СМС. При початку руху, GPS Маркер також «прокидається» і відразу відправляє СМС «Увага! Початок руху! ». Потім GPS Маркер, визначає свої координати, надсилає їх власнику у вигляді СМС, чекає команд власника протягом 5 хвилин і засинає.

«ПОШУК» - цей режим призначений для оперативного визначення місця розташування об'єкта. Координати відправляються кожні 15 хв на мобільний телефон користувача і на моніторинговий центр.

«ТРЕКЕР» - цей режим дозволяє стежити за об'єктом в режимі реального часу. Рекомендується використовувати пристрій з підключенням до зовнішнього харчування. Режим ТРЕКЕР має інтелектуальний алгоритм роботи, який змінюється в залежності від типу харчування і спрацьовування датчика (сенсора) руху.

 1. Харчування від вбудованих батарей: При русі працює як ТРЕКЕР. Після зупинки, якщо рух відсутній більше 30 хвилин (цей інтервал можна змінювати в межах від 1 до 240 хвилин), автоматично перейде в режим ОХОРОНА. При початку руху відправить власнику СМС «Увага! Початок руху! », Повернеться в режим ТРЕКЕР.
 2. Постійне зовнішнє живлення: При русі працює як ТРЕКЕР. Після зупинки ТЗ, через 30 хвилин (цей інтервал можна змінювати в межах від 1 до 240 хвилин), маркер автоматично перейде в режим ЖДУ. При поновленні руху, пристрій повертається в режим ТРЕКЕР
 3. Відключається зовнішнє живлення: При русі працює як ТРЕКЕР. Після зупинки і відключення зовнішнього живлення, наприклад виключенні запалення, маркер відразу, автоматично переходить в режим ОХОРОНА і працює від батарей. При початку руху, відправить власнику СМС «Увага! Початок руху »і повернеться в режим ТРЕКЕР

Налаштовується Маркер М130 досить просто:

 1. активуйте маяк, для цього потрібно натиснути кнопку і покласти його GPS антеною до неба (наприклад, на підвіконня);
 2. зареєструйте свій номер телефону в якості номера телефону господаря. Щоб це зробити, потрібно після того, як світлодіод блимає по дві короткі спалахи, зателефонуйте з Вашого мобільного телефону на номер, вказаний на картці в коробці;
 3. дочекайтеся відповідних SMS повідомлень з підтвердженням реєстрації телефонного номера власника;
 4. поставити GPS Маркер на об'єкт спостереження, відправивши GPS / ГЛОНАСС антену в небо.

В маркер М130 можете виставляти 9 будильників, кожен з яких може бути налаштований на будь-який час.

Основне призначення GPS маяка / трекера охорона і онлайн стеження:

marker_m130_cars.jpg

У комплектацію входить:

 • маяк GPS трекер Marker
 • комплект батарейок CR123
 • модуль зовнішнього живлення
 • SIM-картка
 • детальна інструкція російською мовою
 • інструкція "Швидкий старт"
 • двосторонній кріпильний скотч
 • пластикова картка покупця

Гарантія 2 роки!

Інструкція з експлуатації

Читати даліShow less
Деталі товару
M130
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

 • Доставка:
 • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
6 інших товарів в цій категорії:
1 295 грн.
Персональний GPS-трекер Sho me TR09 застосовується як для моніторингу транспортних засобів, так і для контролю за дітьми, літніми людьми, співробітниками. Може використовуватися для забезпечення безпеки.
3 213 грн.
Пристрій призначений для моніторингу рухомих об'єктів в режимі реального часу і дає можливість контролювати місцезнаходження, напрямок і швидкість руху, а також параметри об'єкта спостереження. Одна зі сфер...
3 591 грн.
GPS маяк Marker M80 - це мініатюрний автономний охоронно-пошуковий комплекс, котрий є подальшим розвитком свого популярного попередника GPS маяка М70. GPS маяк M80 дозволяє визначати координати об'єкта не тільки за...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти