×

GPS / GSM маяк трекер Starline M17

GPS / GSM маяк трекер Starline M17

Читати далі
4 717 грн.
Посилання:
Starline M17
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Star l ine М17 GPS-Глонасc є маяк -трекер. Маяк дозволяє з точністю відстежувати місце розташування об'єкта, автомобіля, вантажу, надводного транспорту, в режимі реального. Часто використовується для корпоративного транспорту, коли необхідно розуміти по якому маршруту пересувається об'єкт спостереження, з метою контролю і коригування напрямку руху. Зручний для логістів, операторів таксі, в разі якщо в сім'ї користуються однією машиною позмінно.

З а переміщеннями онлайн можна стежити за допомогою комп'ютера або телефону підключеного до інтернету. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт. Місцезнаходження постійно записується на багатоканальному сервері, і сторія переміщень зберігається до 3 місяців.

Малі габарити пристрою і харчування від власного живлячи, 8,5х5,2х2,3 (ШхДхВ см), дають можливість розмістити його практично в будь-якому місці в автомобілі.

Маяк буде сповіщати про місце знаходження відслідковується об'єкта за коштами відправки СМС або посилання на фрагмент карти, де він знаходиться.

В м аяке Star l ine М1 7 конструктивно передбачений вбудований мікрофон, що допомагає зорієнтуватися по звуку, який розносяться навколо шуканого об'єкта. Наприклад, звук сирен, гудків автомобілів, стукіт по дверях гаражів, якщо машина стоїть в відстійнику. Маяк герметичний, водонепроникний, за рахунок чого голоси людей через мікрон можуть бути важко помітні.

Вбудований датчик нахилу-переміщення забезпечує додаткові можливості при вказівці параметрів роботи маяка. На приклад, якщо необхідно щоб автомобіль стояв, а він почав переміщатися, то маяк відреагує на це і сповістить вас способом, зазначеним в настройках.

Маяк Star l ine М1 7 контролює заряд батарейок і баланс Sim карти і оповіщає в разі якщо потрібно попролніть одит з них.

Характеристики
Вбудований датчик переміщенняВстроенный датчик перемещения є
вбудований мікрофонВстроенный микрофон є
Глонасс є
визначення температури є
Відстеження через інтернет є
Режим отримання посилання на карту в SMS є
Точність визначення координат, слабкий сигнал (м) до 500
Точність визначення координат, типово (м) 5-10
Покращений прийом сигналу (A-GPS) є
живлення
Можливість підключити до зовнішнього джерела живлення є
Тривалість автономної роботи до 2-х років
Ємність елементів живлення (мАг) 3000
Контроль розряду батарей є
Споживання струму (мА) до 200
Робоча напруга зовнішнього живлення (В) 8-33
Тип батареї CR123A
загальні властивості
Вага з елементами живлення (г) 110
Гарантія 3 роки
Захист від води немає
Робочий режим температури (° С) від -40 до +60
Розміри Ш x В x Т (мм) 85 x 52 x 23
Країна виробник Росія

Комплектація:

  • Маяк StarLine M17 ГЛОНАСС.
  • Кабель зовнішнього живлення.
  • Елемент живлення CR123A - 2 шт.
  • Пам'ятка з командами.
  • Керівництво по швидкому старту.
  • Інструкція з експлуатації.
  • Гарантійний талон.

Читати далі
Деталі товару
Starline M17
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
6 інших товарів в цій категорії:
3 213 грн.
Пристрій призначений для моніторингу рухомих об'єктів в режимі реального часу і дає можливість контролювати місцезнаходження, напрямок і швидкість руху, а також параметри об'єкта спостереження. Одна зі сфер...
3 591 грн.
GPS маяк Marker M80 - це мініатюрний автономний охоронно-пошуковий комплекс, котрий є подальшим розвитком свого популярного попередника GPS маяка М70. GPS маяк M80 дозволяє визначати координати об'єкта не тільки за...
1 295 грн.
Персональний GPS-трекер Sho me TR09 застосовується як для моніторингу транспортних засобів, так і для контролю за дітьми, літніми людьми, співробітниками. Може використовуватися для забезпечення безпеки.
3 600 грн.
GPS трекер Маркер М130 - Подальший розвиток, добре зарекомендував себе маркера серії М100. Значно спрощена настройка і робота з пристроєм, розширені функціональні можливості, поліпшена комплектація.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти