×

Двостороння автосигналізація Segura ST-111RSD

Двостороння автосигналізація Segura ST-111RSD - це повноцінний охоронно-сервісний комплекс нового покоління з високою дальністю двостороннього зв'язку, діалоговим кодуванням сигналу та системою автозапуску двигуна.

Безкоштовна доставка!

Читати даліShow less
3 000 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
ST-111RSD
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Двостороння автосигналізація Segura ST-111RSD

Segura ST-111RSD - повноцінний охоронно-сервісний комплекс нового покоління з високою дальністю двостороннього зв'язку, діалоговим кодуванням сигналу та системою автозапуску двигуна.

Серед охоронних систем, представлених на ринку України, модель ST-111RSD вирізняється високою помехозащищенностью, широким рядом охоронних і сервісних функцій.

Система працює на частоті 868 МГц з істотно зменшеним рівнем фонових перешкод, що дає їй можливість показати набагато вищі показники в помехозащищенности і в дальності дії (до 800 м в режимі управління і до 1500 м в режимі оповіщення (залежить від рельєфу місцевості, щільності забудови та інших факторів)) в порівнянні з системами, що працюють на частоті 434 МГц. Абсолютний захист від сканування і перехоплення команд управління забезпечується застосуванням оригінального діалогового коду.

У комплект системи входять 4-кнопковий програмований двосторонній брелок з кольоровим сенсорним TFT-дисплеєм (Touch Screen) і 4-кнопковий брелок-передавач. У дисплейний брелок вбудований акумулятор, який можна заряджати від USB-порту комп'ютера, мережі 220 В або від прикурювача (12 В).

Компактний основний брелок відрізняється ергономічним дизайном, відсутністю антенного виступу, наявністю нового висококонтрастного TFT-дисплея. Крім того, інформування дублюється звуковими або вібраційними сигналами.

Інтуїтивно-зрозуміле меню дисплейного брелока дозволяє використовувати всі функції, якими володіє система. Повністю русифіковане меню дозволяє легко активувати потрібну функцію або режим. Переходячи зі сторінки на сторінку меню можна дистанційно запустити двигун, відкрити багажник, переглянути список останніх тривог (вказується дата, час, зона конкретного датчика), контролювати напругу бортової мережі і температуру двигуна, управляти аналогічними системами, встановленими на одному з чотирьох автомобілів. З додаткових функцій в дисплейному брелоку реалізовані годинник, будильник, таймер зворотного відліку, передбачена функція попередження про розряд акумулятора. В меню також надана можливість перевірити поточний стан системи, вибору логотипу брелока, його сигналів, установки яскравості екрану, часу світіння екрана і багато іншого.

На бічній панелі брелока знаходяться кнопки швидкого включення / вимикання режиму охорони, закриття / відкриття замків дверей та багажника.

Автозапуск двигуна можна виконати дистанційно по команді брелока, щодоби в призначений час, за таймером зворотного відліку, при зниженні температури нижче допустимої (-5 / -10 / -20 ° C), прогрів двигуна (на 5/10/15/20 хвилин) та ін. Автосигналізація розрахована на роботу з бензиновими і дизельними двигунами, з автоматичною або механічною трансмісією, а також на автомобілях з кнопками Start / Stop (система запуску Keyless-Go).

Двостороння автосигналізація Segura ST-111RSD має вбудовані реле управління приводами дверних замків, шість програмованих сервісних каналів для реалізації охоронних, протиугінних і сервісних функцій.

Система має можливість охорони при працюючому двигуні і включення перепостановки і автопостановки на охорону, функції пошуку автомобіля і виклику власника. Можливий обхід несправної зони при постановці на охорону з вказівкою зони / тригера.

Серед охоронних можливостей системи можна виділити наступні: 6 незалежних зон охорони, режим «Паніка», PIN-код (програмується користувачем), захист від насильницького викрадення Anti-HiJack і пасивне блокування двигуна (іммобілайзер).

Автосигналізація володіє достатньою кількістю сервісних можливостей:

  • автоматичний турботаймер (1/3/6 хвилин);
  • режим охорони з працюючим двигуном без ключа запалювання;
  • стандартне / безшумне включення і виключення режиму охорони;
  • автоматичне включення режиму охорони;
  • окрема ланцюг харчування світлових сигналів;
  • роздільне відмикання дверей водія і пасажирів, пр.

В якості опції можна докупити модуль управління гаражними воротами Segura GDO-01. З його допомогою можна буде відкривати / закривати гаражні ворота, використовуючи брелок системи Segura ST-111RSD з сенсорним екраном. Харчування модуля здійснюється від зовнішнього джерела живлення: АС-220 В / DC-12 В, що йде в комплекті.

Segura ST-111RSD - самодостатня сучасна охоронна система з підвищеною дальністю і помехозащищенностью.

Гарантія 12 місяців!

Читати даліShow less
Деталі товару
ST-111RSD
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
Нічого нема
6 інших товарів в цій категорії:
1 210 грн.
Двостороння сигналізація Congressman A-01 ЖК-брелок з 2-стороннім зв'язком, індикацією російською мовою і покриттям "під гуму" Компактний основний блок для спрощення
2 064 грн.
Двостороння автомобільна сигналізація Steelmate 888W1, зі збільшеним радіусом дії і оригінальним динамічним кодом від перехоплення, створена із застосуванням новітніх технологій і використанням сучасної електронної...
2 487 грн.
Сигналізація з автозапуском Convoy CP-250RS LCD Унікальний динамічний код, захищений від підбору і перехоплення Дистанційний і автоматичний запуск двигуна Радіус дії пристрою - до 600 м в режимі управління і до 1400 м...
1 485 грн.
Двостороння сигналізація Congressman A-03 зі зворотним зв'язком (дальність до 1500м) з РК брелоком (індикація брелока російською мовою) і двозонним датчиком

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти