×

Блок розпалювання Mitsubishi 6 D4S

Перевага мощі і якості розпалює блоку Mitsubishi 6

Читати далі
4 359 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
6 D4S
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Блоки японської корпорації Mitsubishi 6 є найновішими на сучасному автомобільному ринку, вони поєднують в собі тільки кращі технічні розробки, відповідаючи всім вимогам ідеального світу. Пристрій спроектовано для великої кількості автомобілів, що також можна вказати як перевага. Виріб з двох частин: баласт і Ігнітор, що підвищує термін експлуатаційного часу вироби.

Алгоритм роботи та високі можливості блоку Mitsubishi 6

Блок, ставлячись до самого останнього покоління, здатний забезпечити не тільки максимально швидкий розпал лампи, стабільне і безперебійне підтримання її горіння, а також контроль всієї системи, але і більш розширені можливості. Пристрій здатний адаптувати положення лінз, тобто зміщувати їх під правильним кутом, в залежності від зміни положення кузова, що забезпечить завжди рівний, правильний і якісний світло. Ставиться разом з лампами, цоколями D4S і споживає всього 35Вт енергії автомобіля.

Оригінальний заводський код блоку - W3T21571.

Читати далі
Деталі товару
6 D4S
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
16 інших товарів в цій категорії:
4 910 грн.
Штатний блок розпалу автомобільного ксенону першої генерації AL Bosch gen 1, поєднувати з лампами D1S, D2S, D1R, D2R. Встановлюється на більшість автомобілів німецького виробництва. Блоки з різними кодами, але таким...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти