×

Биксенон Galaxy + лампи Galaxy

Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант".
За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.
Ресурс китайських біксенонових ламп Galaxy - близько 1000 годин.

Читати даліShow less
1 845 грн.
В наявності
Посилання:
Бренд:
Мітки:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Galaxy - доступна яскравість. Одна з найстаріших торгових марок в Україні. Самий "народний варіант".

Фахівцям і інженерам Китаю вдалося створити бюджетний блок розпалу вище середньої якості з непоганим рівнем надійності. Брак при роботі баластів складає 2-3% (2,7-3,7% c китайськими лампами Galaxy, 1,7-2,3% з корейськими лампами Contrast), що є середнім рівнем надійності електроніки в цілому. За останні 5 років ксенонові обладнання Galaxy знайшло "народну популярність" у всіх регіонах України.

Б іксеноновие лампи Galaxy, які йдуть в комплекті, - це бюджетні китайські біксенонові лампи, які забезпечують досить якісний ближнє світло і задовільний дальнє світло. Завдяки низькій ціні отримати доступ до переваг біксенонові світла може покупець з будь-яким рівнем достатку.

Бюджетні ксенонові лампи Galaxy виробляються на китайському заводі Haining Taichang Auto-Light Co. Ксенонові лампи цього заводу можна зустріти на українському ринку під різними брендами - Infolight, Venture, Freeway, Tesla, Vintage, Philips Patent License та багатьма іншими.

Ресурс китайських біксенонових ламп Galaxy - близько 1000 годин.
Светоотдача китайських біксенонових ламп Galaxy - 2500-2700 Лм.
Біксенонові лампи Galaxy характеризуються достатньою надійністю серед азіатських аналогів - шлюб в межах 1-2.5% (у моноксенонових ламп% браку нижче, ніж у біксенонових), і більш високою якістю виготовлення серед інших ксенонових ламп на китайському ринку. Основна гарантійна проблема, яка може виникати в ксенонових лампах Galaxy - різнобарв'я більше 300-500 Лм.

Біксенонові лампи Galaxy призначені для автомобілів, у яких промінь ближнього та дальнього світла формується однією лампою (наприклад, в колбі галогенною лампи знаходяться дві нитки напруження, одна нитка формує промінь ближнього світла, а інша - промінь дальнього). Це нове покоління біксенонові ламп, при якому зміна положення колби лампи Ксенону (при перемиканні режимів ближнього / дальнього світла) виконується за допомогою електромагніту і напрямних пазів в корпусі лампи.
Дане конструктивне рішення дозволяє капсулі (палаючої дузі) ксенонової лампи повністю відповідати положенням спіралей галогенною лампи Н4 H / L і, як наслідок, створювати неспотворений світловий пучок як в режимі ближнього (без паразитних засвічень), так і в режимі дальнього світла.

Відсутність проміжних з'єднань і місць пайки проводів всередині корпусу лампи багаторазово підвищило її надійність і термін експлуатації лампи. Термо-пластиковий корпус і металевий цоколь забезпечують міцність і надійну фіксацію лампи в посадковому місці фари, а також покращений й теплообмін ксенонової лампи.

Захисний екран відбивача лампи, його геометрія, розмір отвору екрану і наявність додаткової шторки виключають паразитні відображення і відблиски, формуючи рівномірний світловий пучок необхідної форми.
У режимі дальнього світла положення колби фіксується постійним магнітом, усуваючи тремтіння світлового пучка. На відміну від раніше використовуваних конструкцій з утримують соленоїдами, електромагніт використовується тільки для втягування колби в положення дальнього світла і знеструмлюється при перемиканні на ближній.

Палять для підключення харчування комплекту ксенонового обладнання в автомобілі виконаний з окремим знімним реле і розділений через герметичні роз'єми. Що входить до складу джгута електронний блок управління забезпечує надійне живлення блоків розпалу й чітке перемикання режимів ближнього-дальнього світла. Дане виконання джгута дозволило отримати додаткові можливості при виборі місця установки блоків розпалу й укладанні під капотом самого джгута, без зайвих незручностей з'єднання роз'ємів.

При установці комплекту біксенона в порівнянні з галогеном Ви отримуєте в 2-3 рази більше світловіддачі на ближньому світлі, і такий же приріст світла на дальньому світлі. Крім того температура нагріву лампи Ксенону на 60% менше в порівнянні з галогенною лампою.

Біксенонові лампи Galaxy - це надійне бюджетне рішення, що дозволяє отримати хороший і правильний ближній і дальнє світло без додаткових витрат.

Основні переваги даних комплектів - низька ціна і універсальність застосування. За рахунок масовості виробництва даного ксенонового обладнання, а отже зниження собівартості, ксенон став ще більш доступним продуктом для українського споживача.

Виробництво - Китай (блоки розпалу) + Китай (лампи).
Гарантія - 12 місяців на блоки розпалу, 12 місяців на ксенонові лампи.

Читати даліShow less
Деталі товару
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
You may also like
16 інших товарів в цій категорії:
4 801 грн.
Даний комплект бі-ксенону призначений для установки в автомобілі з поєднаною оптикою (ближнє / дальнє світло в одній лампі). Перемикання між ближнім і дальнім світлом здійснюється за рахунок зміни позиції лампи щодо...
2 749 грн.
Комплект (Блок Infolight - 2шт., Лампа Infolight - 2шт. З цоколем H13, 9004 або 9007 (2 варіанти виконання ламп, варіант 1: лампи Infolight - хід колби в сторону від поздовжньої осі, варіант 2: Infolight Pro - хід...

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти