×

Автомобільний цифровий тюнер DVB-T2 DT7

Автомобільний цифровий тюнер Kaier DVB-T2 DT7

Читати даліShow less
3 336 грн.
Розпродано
Повідомити мене, коли буде в наявності
Посилання:
DVB-T2 DT7
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Автомобільний цифровий DVB T2 тюнер розроблений для підключення до штатних і універсальним магнітол, до стельових моніторів, до моніторів в підголівниках, а так само може використовуватися в домашніх умовах для підключення до ТВ. Приймає цифровий сигнал у форматі Т2 (найсучасніший формат передачі сигналу для цифрового телебачення). Зображення на екрані, на відміну від аналогових тюнерів, буде чітким, без перешкод, якість прийому ТВ сигналу на порядок вище, ніж при прийомі аналогового сигналу. При тестуванні в "бойових" умовах, тюнер показав впевненість прийому на швидкості до 130 км / год, картинка не сипалася - це говорить про високо якісної схемою захоплення і утримання частоти настройки каналу. Тюнер оснащений вбудованим USB входом, для відтворення медіа контенту з флешки, а так само за допомогою його відбувається оновлення програмного забезпечення тюнера (прошивка).

3_1.jpg

У комплекті йде виносної інфрачервоний датчик управління. Для управління автомобільним ТВ тюнером, немає необхідності встановлювати його в доступному для видимості пульта місці. Як правило, тюнер кладеться в бардачок, а датчик встановлюється в зоні видимості пульта (наприклад, за грати воздуховода). Наявність в комплекті 2-х антен підвищують якість прийому ТВ сигналу (не забуваємо в настройках тюнера включити подачу харчування на антени). Меню управління цифрового тюнера повністю русифіковане і інтуїтивно зрозуміло.
Дану модель тюнера активно використовує в своїх продуктах такий виробник автомагнітол, як Kaier (ці тюнера випускаються як в зовнішньому, так і внутрішньому виконанні).

Комплект поставки:

  • цифровий тюнер DBV T2
  • кабель підключення
  • ІК датчик
  • пульт дистанційного управління
  • ТВ анетнни: 2шт
Читати даліShow less
Деталі товару
DVB-T2 DT7
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Вам також може сподобатися
Нічого нема
1 інших товарів в цій категорії:

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти