×

Антифриз BMW Kuehlerfrostschutz

Концентрована охолоджуюча рідина для всіх автомобілів BMW і Mini. Антифриз BMW Kuehlerfrostschutz зеленого кольору, концентрат - оригінальна концентрована рідина для автомобілів БМВ, температура спалаху близько 120 градусів.

Читати далі
288 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
83192211191
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Антифриз BMW Kuehlerfrostschutz зроблений на основі етиленгліколю з додаванням антикорозійних, антипінних, антікавітаціонной присадок і стабілізаторів. Зроблено в Німеччині за унікальною безсілікатной технології, не містить нітритів, амінів і фосфатів. Найбільш ефективний при розведенні деионизированной водою, концентрат додавати вкрай не рекомендується. Ідеально підходить для всіх автомобілів БМВ.

Читати далі
Деталі товару
83192211191
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
Нічого нема
9 інших товарів в цій категорії:
230 грн.
Повністю синтетичне моторне масло. Новітнє моторне масло розроблено ексклюзивно для BMW для новітніх дизельних двигунів випуску з 2007/08 року. Розроблено для забезпечення оптимального терміну служби фільтру сажі в...
170 грн.
Оригінальне моторне масло BMW High Power Special ідеальний вибір для найсучасніших двигунів автомобілів BMW, яке розроблено з урахуванням унікальної технології BMW.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти