×

Ангельські глазки Galaxy для BMW E30 / E32 / E34

Ангельські глазки Galaxy для БМВ Е30, Е32, Е34

Ангельські глазки випускаються китайської корпорації Galaxy і володіють чудовим і добротним якістю.

Читати далі
783 грн.
В наявності
У наявності з: 2014-11-14
Посилання:
BMW E30/E32/E34
Бренд:
Додати для порівняння0
Улюблені0
Опис

Що таке ангельські очі, що випускаються Galaxy?

Ангельські очі, або ж вогники - це спеціальні півкільця, а іноді і кільця, що випромінюють рівномірний і чудово красивий світло. Вони створені корпорацією BMW, спеціально для тюнінгу і удосконалення автомобіля, а також як додатковий, навіть габаритний елемент світла. Спочатку, так як це патент БМВ, то вони монтувалися лише на дані марки, але зараз вони підходять для всіх автомобілів. Ангельські глазки випускаються китайської корпорації Galaxy і володіють чудовим і добротним якістю.

Використання технології ССFL в вогниках від Galaxy

Ангельські глазки даної моделі, які випускаються під керівництвом інженерів і виробників Galaxy характеризуються технологією ССFL. Тобто, саме кільце - це флуоресцентна трубка або ж лампа, яка дозволяє видавати максимально потужний, яскравий і насичений білий світ, але виключно холодного кольору. Сама ця трубка полягає в пластиковий прозорий корпус, який захищає її від струсів та вібрацій автомобіля.

Переваги автомобілів BMW E30 / E32 / E34 з ангельськими очками від Galaxy

Пропонована модель вогників ангельського світла від Galaxy адаптована спеціально під параметри і обсяги фар автомобілів корпорації БМВ таких модельних рядів, як Е30, Е34 і Е32. Вони ідеально вписуються в будова фари і видають прекрасного рівня світло, роблячи ці моделі ще більш стильними та модернізованими. Монтуються вони досить легко, не вимагають допоміжних елементів або ж поїздок в спеціальні служби, наприклад сервіси по встановленню. Автомобілі з ангельськими очками - це стильно і красиво, це допомагає зробити світ яскравішим, насиченішим і досконаліший.

Де і чому краще купувати в свій арсенал ангельські очки від Galaxy?

Комплект, де поставляються ангельські очки, проводка і інвертори можуть пропонувати вам різні фірми і продавці, оскільки даний аксесуар є вельми популярним. Але, тільки добротного, вищого і виключно оригінальної якості від самого виробника, купити ангельські очки від Galaxy для BMW E30 / E32 / E34 можна у нас, в кращому інтернет-магазині Ксенонізація України.

Комплектація:

  • 4 (чотири) кільця,
  • 2 (два) інвертора,
  • комплект кріплення (пластикові кліпси і двосторонній скотч)
  • Колір білий

Гарантія: 1 рік (тільки на інвертора)

Читати далі
Деталі товару
BMW E30/E32/E34

Характеристики

Марка авто
BMW
Огляди
Коментарів немає

Leave a review

  • Доставка:
  • Оценка:
Опишіть цей товар, використовуючи прості та короткі слова.
Upload images:
Зніміть зображення тут або натисніть, щоб завантажити.
Супутні товари
16 інших товарів в цій категорії:

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти